http://pelni4000nedela.com/ - Krāpnieki

Nekādā gadījumā neuzķerieties! Tie ir krāpnieki, kuri vēl nesen popularizēja naudas pelnīšanu ar kazino palīdzību - griežot ruleti un liekot uz melno vai sarkano krāsu. Nesen tā mājas lapa tika aizklapēta, tagad ātri uzbliezuši jaunu. Pats izmēģināju un zaudēju naudu, tāpēc gribu pārējos pabrīdināt, lai neiekrīt tāpat, kā es.

J Janis Silins 03.06.2012

es ar iliku 250, man iedeva bonusu 50, tas kopaa bij 300, tad pa laicinnu biju uzceelis lidz pat 1370 un zaudeeju visu pa stundu, tad ieliku akal 250, uzreiz zaudeeju tad 100 akal zaudeeju un akal ieliku200 untad tikai so suudziibu ieraudziju kad kraapnieki, sisteema taa nestraadaa, ka ar ceturto reizi 100% vinests, citreiz pat ir 9 cikli pec kaartas uz leju, kad trader choice raada uz augssu, bet es domaaju ka iespeeja ir vineet, veel ar 200 pameeginaasu, kuri man ir iegruusti jau ieksaa