www.sudzibas.lv HTH Krāpniecība, naudas nemaksās, emocionāli nestabils direktors

HTH - Krāpniecība, naudas nemaksās, emocionāli nestabils direktors

Pirmo algu samaksā Tad darbs depozītā, kategoriski atsakās slēgt darba līgumus . Maldina strādniekus piesolot zelta kalnus , kad strādnieki apzinās notiekošo tad it kā atlaiž jo esot “ balagāns “ . Vienvārdu sakot turieties tālāk no šīs kompānijas , gan sadarbības partneri gan strādnieki .

A Andris Susis 27.11.2023

Tā ir

T Tevnebuszagt420 27.11.2023

Tu gaidi, kad tev kāds maksās bez līguma?
Kādā dokumentā tika atrunātas jūsu savstarpējās saistības?
Tādus kā tevi, vajag krāpt uz katra stūra.

T Tevnebuszagt420 27.11.2023

Līgumā ir atrunātas abu pušu saistības. Ja darba devējs savu pusi nepilda, ir visas tiesības vērsties pret uzņēmumu likumā paredzētajā kārtībā.
Es nezinu kādos kaktu kantoros tu strādā un kādus līgumus paraksti, ja ir šāda pieredze.
Bet tas, ka šādas situācijas lielākoties notiek ar pamuļķiem ir fakts. Savelc paralēles.

R Reinis Aizsilnieks 18.12.2023

darba līgumi ir, ārvalstniekiem ir fiktīvi, bet vietējiem pat līdz 1000 eur nodokļu parādus uztaisa, ka vsaa pasaka, nevar maksāt bezdarbnieku, jo uzņēmums nevienu sociālo iemaksu nav maksājis.