www.sudzibas.lv HTC Bojãjums

HTC - Bojãjums

Nepērciet HTC telefonus. Pirms nepilna gada Bites salonā man ļoti ieteica, nopirku HTC Desire 820. Viss bija labi, bet, izrādās, šiem aparātiem ir problēmas ar korpusu. Telefons mēdz uzkarst, korpuss tātad izplešas, tad saraujas, tas ir nemanāmi, bet pietiekami, lai ieplēsu stiklu. Kabatā ieliku veselu telefonu, izņēmu ar "zirnekli". Garantijas remontu nedod, izrādās, labot nav jēgas, jo tieši HTC nevar nomainīt tikai displeju, tur viss tik monolīts, ka remonts ir aparāta cenā. Nevar arī nopirkt ne maciņu, ne cieto plēvi šim modelim. Bites Merķeļa ielas salonā atcirta - mēs aksesuārus neražojam.

G Ghenghis 09.08.2016

Bet kur problema nopirkt internetveikala aksesuarus? Ta ir dzives realitate ka neviena veikala visiem modeliem nav pieejami aksesuari, it ipasi ja tas nav samsung vai iphone.