house veikals spice, bikses - šausmas

tātad paņemu bikses laikot.. neder.. nesu atpakaļ bet tur taja vietā kur stāv bikses kaut kāds milzīgs zirneklis (tarantuls kkads!! :o ) šausmas.. kā veikala var but zirnekli- tarantulu midzeni!!! breismas!! ja nu piem. butu nemusi laikot bikses un tas tarantuls butu tur!! :o :o

varbut taja veikala ir ari čuskas kas to zin!!!

P Piekritēja 26.08.2008

tas ir vienkāršu šausmīgi!
man personīgi ir paniskas bailes no zirnekļiem! kur nu vēl kkādiem tarantul-veidīgiem!
šausmas
un ja nu man būtu kkāda fobija?
kas tas par šausmīgu veikalu, kad atbaida pircējus!
publisks FUI! [slēpt]@

A amanda 26.08.2008

Nu ka tas ir house spice!! tas ka tads nosaukums nenozime, ka tur tiesham var uzvesties ka majas un turet tarantulus!!

N nata 26.08.2008

Tad nu šausmas!!:) It kā zirneklis no ielas nevarētu ierāpot veikalā..Laikam nebija nekas cits par ko sūdzēties??Jūs sūdzambībeles esat smiekīgi/as..
šausmas atlauzu tikko nagu, šausmīga klaviatūra gadījusies, jānes atpakaļ un jāsaka, ka ši klaviatūra atlauž nagus :)))

A any 26.08.2008

patiešām smieklīgi. un kas tur tāds, lai sūdzētos...

M Missperson 12.07.2009

Es gribu būt zirneklis :O :) :D :D:D:D:D:D

M maija 18.05.2011

ŠAUSMAS

M Megija 25.05.2011

LOL, smieklus uzdzen. cik tev gadi ? 10?? Latvijā nav nekādi tarantuli, nomierinies

J jurgis 28.07.2011

man jums visiem iideetaajiem viens jautaajums - juus vispaar zinat atskjiriibu starp parastiem zirnekljiem kuri sastopami latvijaa un tarantuliem..? man izskataas ka nee..
un ja jums liekas ka tas ir NEEEEEEEEENORMAALI sausmiigi ka nu gadiijies kaadaa veikalaa ieraudziit zirnekliiti, tad varu jums pateikt jaunumus - pat slimniicaa var atrast pa kaadam zirneklim, vai aptiekaa, vai paartikas razzossanaa - nekur parastaas publiskaas iestaadees nav tik steriili apstaaklji ka tur nebuus pa kaadam kukainim..
ticiet vai nee - veikalos ir arii pa kaadai pelei..
No taa visa neizbeegt, jo mees dziivojam uz planeetas ZEME, kur taa nu gadiijies, ka taa vien kuusaa dziiviiba, ar to es domaaju - NE TIKAI CILVEEKI..
taa ka visi ssitie iideetaaji ar savaam slimajaam fobijaam, nu tak seezzat savaas tiirajaas un no kukainjiem briivajaas maajinjaas un dziivokliissos un pasuutiet visu internetveikalos, ne jums buus zirneklji, ne tarantuli..!
aaksti juus esat vairaak nekas.. :D