www.sudzibas.lv House Slikta kvalitāte

House - Slikta kvalitāte

Iegādājos House veikalā (ORIGO) ziemas jaku pa 40 eiro. Pagāja nedēļa ieplīsa iekšējā kabata un pie rāvējslēdzēja audums. Nu neko paņēmu un visu piešuvu un pielaboju. Pagāja mēnesis un sānos pie kabatas visā jakas garumā gandrīz saplīsa audums. Pielabot vairs nav iespēja:( Tā kā līdz šim uzticējos šim veikalam tad čekus nekad neglabāju un neko vairs nepanākt. Iepriekš 2 gadus nonēsāju New Yourker jaku pa 20 eiro un nekur nekas ne ieplīsa neko.. Laikam jaunā jāiet pirkt tur būs. Drausmīga apģērba kvalitāte bet varbūt ar biju vienīgais kas iegrābās. Ja kādam ir gadījeis līdzīgi intereses pēc padodat ziņu [slēpt]@inbox.lv

smejiesvesels 06.12.2017

Es pareizi saprotu, čeku Jūs pakāsāt, bet sūdzību par veikalu tik un tā vajadzēja iepļakāt?
Citējot: Ja kādam ir gadījeis līdzīgi intereses pēc padodat ziņu [slēpt]@inbox.lv

Es ņepoņil, atbalsta grupa tiks dibināta?:D

alergologs 06.12.2017

Nav ko staigāt ar kabatās sabāztām rokām :D

Pie tam pazaudēt čeku nav veikala vaina, bet gan Jūsu atbildība.

A Aigars Krūms 06.12.2017

:d tad kam domātas kabatas? Bet firmas veikalā pārdot nekvalitatīvu apģērbu ir veikala atbildība

H haraldssvekla 06.12.2017

Tu gan lētas jakas pērc!...un vēl sūdzies!

smejiesvesels 06.12.2017

Cilvēk, ja Tev būtu čeks, tad Tu iesniegtu prasījumu, Tev apmainītu, bet tagad, be čeka, Tev nav pierādījuma, kur Tu to jaku esi izrāvis, un nu ož pēc nepamatotas neslavas celšanas veikalam.

P.s. Vīrietim neklājās rokas kabatās turēt, ja kas!

A Aigars Krūms 06.12.2017

Necenšos celt neslavu, man ir gan bankas izraksts par maksājumu gan uz jakas firmas logo(kas neder par pierādījumu). Vienkārši gribēju ar to pievērst citu uzmanību ka nevajag uzticēties firmas veikaliem un vienmēr censties saglabāt čekus.. Pats vien vainīgs

A Azik99 07.12.2017

Kas nu šis par "firmas veikalu", tad jau Rimi un Maxima ir kvalitatīvākas lupatas. Vienīgaie secinājumi no šī visa ir - čekus saglabājiet un nelolojiet cerības, ka jaka pa 10 eur Jums gadiem kalpos (10 eur + transports + uzcenojums + PVN arī būs tie 40 eur). Veikals pa lielam "ņe pričom" - tipisks nopirka/pārdeva.