Hotel Mare Rojā - Krāpnieki

Kā jau visi studenti vasarā melēju peļņas avotu, izvēlējos skaisto piejuras ciematu Roja. Sākums bija daudzsološs, bet pēc jau nostrādātajām divām nedēļām mana vēlme strādāt pazuda.Īsākā darba diena 14h, stundu likme minimālā, piemaksas nekādas.. Nerunāsim par sociālajām garantijām, jo oficiāli tika uzrādītas divas stundas dienā. Priekšniece liela intrigante, kūda dabiniekus savā strpā, klientu klātbūtnē aizskar un pazemo darbiniekus, kuri nav iepatikušies un no kuriem vēlas atbrīvoties.No manas vēlnes nopelnīt iedzīvojos veselības problēmās un rūgtā pieredzē par Hotel Mare.Ievietoju šo rakstu, jo tuvojas vasara un, lai kāds negūtu tikpat rūgtu pieredzi kā es vēlejos padalīties.P.s. nepagaja ilgs laiks un es atradu līdzīgu darbu, līdzīgā sfērā ar lieliskiem darba devējiem un darba apstākļiem. :)

B