www.sudzibas.lv Hotel Jūrmala Spa Slikts serviss, nepreciza informacija.

Hotel Jūrmala Spa - Slikts serviss, nepreciza informacija.

Labdien! Velos pastastit par atputu Hotel Jurmala Spa 14.04.2018 Iebraucot registratura garas rindas lidz 10 cilvekiem administracija netiek ar visiem gala var sanakt laicinu pagaidit un sniegta info par pakalpojumiem ir aplama. Bijam pierakstijusies uz masazu viesnicas Spa centra kur mums pateica ka japanem halats kurs visiem ir nunmurina nunmura nebija ne halata ne cibu kad devamies uz recepciju noskaidrot nacas gaidit diezgan gara rinda kur pateica ka halats pienakas tikai lukss klases nunmuriem(musu nr. maksaja 130Euro par nakti!)aizsutija uz pagrabstavu iret halatu 10Euro par vienu halatu + 20Euro drosibas nauda tikai SKAIDRA NAUDA mums skaidra nauda bija tikai 20 Euro tadel dabujam tikai VIENU halatu. Tadel uz proceduru tika tikai VIENS no mums. Vel loti izbrinija ka prestizas viesnicas Spa centra strada par administratori meitene ar pirsingiem zoda un notetuvetu kaklu ja ar meiteni runa valsts valoda attieksme visai nelaipna ja runa krieviski attieksme uzreiz mainas un izradas ka ari halatu uz vietas var sarunat :D Vel interesanti ka viesnicas reklama Spa oasis baseins un pirts srada lidz 23:00 kad zvanot rezerveju nunmurinu ari teica lidz 23:00 atbraucot uz viesnicu saka ka lidz 18:00 bet par atsevisku samaksu lidz 23:00 viesnicas resturans nestradaja vispar ieprieks rezerveta vakarinu - zviedru galda vieta kurs izmaksaja no cilveka 17Euro bija labakaja gadijuma letas sanatorija ediens no siltajiem zivju kotletes/ vistas kajas vai kartupelu sacepums un jateic viss diezgan bezgarsigs. Ari nunmurina nevar uzvarit pat kafiju nav tejkanas tapat litrs negazeta udens maksa 4,50 japiebilst ka ari kondicionieris nestrada sajuta ka pirti ari logu nevar atvert. Viesnicas koridoros nav gaisa paklaji smarzo pec sasvidusam zekem un slimnicas. Viesnicas bara diezgan augstas cenas interjers briesmigs maz vietas uz visu viesnicu 6-7 galdini kad atnaca vairak cilveku vinus sedinaja neliela konferen4u zale uz kresliem kur nebija pat galdina.Tapat ne bara ne kur citur viesnica smeket nedriks sods 200 Euro lai uzsmeketu jaiet arpus viesnicas uz iela. Kopuma viesnicas limenis ka leta sanatorija tikai cenas ka preztiza viesnica!