www.sudzibas.lv Hotel Jūrmala Spa Slikts serviss, naudas ieturēšana

Hotel Jūrmala Spa - Slikts serviss, naudas ieturēšana

Diemžēl arī mana pieredze ar Hotel Jurmala Spa nav tā labākā, gribu brīdināt citus apmeklētājus lūk par ko - ja iegādāsities viņi izsludinātājas akcijās viesnīca + procedūras, tad tas ir pilnīgs apmāns, ierodoties viesnīcā uz šim akcijām - halāti šajos akciju nr. Ir derīgi pundurīšiem, procedūras parasti pieteikt nav iespējams jo meistariem visi laiki itka jau aizņemti, un ja gadienā ierasties viesnīcā nevarēsiet, kaut arī sliktas Veselība dēļ, samaksātā nauda protams netiek atmaksāta! Bet gan ieturēta viesnīcas vajadzībām, tā lūk, cūciska attieksme pret klientiem! Nemaz nerunājot protams par cenu attiecību nummuru kvalitāte un Cena, galīgā garam, remonts prasās jau senus gadus.

21.02.2022

K

S Svetlana Grigorjeva 31.03.2022

Man ļoti žēl, ka jums tā sanācis un cerams, ka pakalpojumu sniedzējs ar jums varēs vienoties par kaut kādu bonusi :) Man bija arī viena ne īpaši laba pieredze ar viņiem, bet otrreiz mēs ņēmām caur Lieliska Dāvana, šeit var apskatīties: https://www.lieliskadavana.lv/veselibai-un-labsajutai/spa-centri , viņiem ir lielas garantijas saviem pakalpojumiem, un dārga pašu reputācija, tāpēc varējām laicīgi visu samainīt, kaut arī netikām paši. Liels paldies viņiem!