www.sudzibas.lv Hotel Jūrmala Spa Ļoti slikts serviss

Hotel Jūrmala Spa - Ļoti slikts serviss

Draudzene bija uzdāvinājusi apmeklējumu Hotel Jurmala Spa skaistumkopšanas centram, lai es izbaudītu skaistu lutināšanas pasākumu. Bet gribu visus brīdināt par to, ka serviss un pakalpojumu kvalitāte sliktākā manā mūžā. Gaidīju ko īpašu, bet gan kosmetoloģe, gan friziere ļoti pavirši, neieinteresēti veica savu darbu. Sejas procedūrā ietilpa 2 minūtes pļek pļek pa seju un 20 min visparastākā aļģu maska, ko visu kopa grūti nosaukt par Mega sejas procedūru un varētu maksāt labi ja 5 - 7 eur. Tas pats ari frizētava - matus praktiski izmazgā ar šampūnu un izžāvē, ko kopuma nosauc par "matus spēcinošo procedūru". . . Komplekta cena 60 eur, sajūta, ka par to varētu maksāt objektīvi 10 - 12 eur. . Esmu laimīga, ka man ir pašai savs frizieris un kosmetologs, kurš regulāri mani lutina, un tagad salīdzinot ar šo, saprotu, ka kvalitāte arī šajos jautājumos var būt looti dažāda. Ja gribas vienkārši brutāli čakarēt klientu, tad nevajag strādāt spa salona, kur cilvēkiem vajadzētu iziet laimīgiem. Salons bija pilnība tukšs, līdz ar to man ir skaidrs kāpēc. . Jo cilvēki tādu ķep ļep sajūt un neradās ne tuvuma. Ja nu vienīgie maskavieši brauc vasaras un neanalizē, bet es šeit un manas draudzenes / kolēģes šeit vairs neatgriezīsimies. . Kauns. Gaidīju, ka jābūt labam servisam un procedūru līmenim, bet zemāk neka jebkura Rīgas mikrorajona saloniņa. Labi ka vel neizdomāju aizsūtīt uz turieni mammu matēs dienas spa lutināšana. Kauns visiem, kas ar tādu attieksmi un profesionālismu tur strādā. Esmu ļoti vīlusies.

D