www.sudzibas.lv Hotel Jūrmala Spa Slikta apkalpošana viesnīcā Jūrmala SPA

Hotel Jūrmala Spa - Slikta apkalpošana viesnīcā Jūrmala SPA

Mēs ar ģimeni salīdzinoši bieži paliekam Jūrmalā uz vairākām dienām. Līdz šīm brīdim par nakšņošanas vietu tika izvēlēta viesnīca Hotel Jūrmala SPA. Bet pamanījām, ka pēdējās 3 reizes, kad palikam šajā viesnīcā, drausmīgi sabojājās apkalpošanas serviss!!!

Numurā ir ļoti liels troksnis no SPA ventilātoriem, kā arī visu laiku bija nepatīkama smaka no kanalizācijas!

Personāls par to bija informēts, bet nekādas darbības netika pieņemtas. Pieprasījam sūdzību grāmatu, to mums atteicās iedot. Solīja, ka atzvanīs un piedāvās atrisināt sabojāto atpūtu, bet neviens tā arī nav zvanījis, kas bija ļoti neprofesionāli!

Arī rezervējot numuru, speciāli bija pasūtīts numurs ar kopējo gultu (tas ir svarīgi, jo mums ir maziņš bērns, kurš guļ ar mums), bet tik un tā iedeva numuru ar 2 atsevišķām gultām. Nācās iztērēt veselu stundu un nervus, lai dabūt citu numuru. Un tā jau ir 3 reize, kad tā notiek!

Nebiju domājusi, ka kādreiz to teikšu, bet nu nevienam neiesaku šo viesnīcu!!!

D Dace_Skuja 17.02.2016

atbalstu, ka tiesam kvalitate sai viesnicai un spa centram ir zem katras kritikas. vai tiesam viss pasakums turas tikai vasaras uz krieviem?

R Robyn 25.02.2018

vēl joprojām ventilatoru kvalitāte zem katras kritikas!