Hotel Jūrmala Spa - Krāpšana

Iegādājoties Spa apmeklejumu pa 30 eur kā speciālo piedāvājumu ar iekļautām 2 procedūrām nemaz neiedomājos, ka baseina apmeklējums nav iekļauts. Long story short. Savas ģimenes sievietēm nopirku 3 spa apmeklējumus un tikai laimīgas sagadīšanās pēc viņas neizmantoja šo mūžīgā remontā atrodošās miskastes pakalpojumus. Galu galā nācās izmantot pašam visus 90 eur, kur mums paziņoja, ka baseins ir jāpiepērk klāt un uz jautājumu par ko tad galu galā es maksāju neviens administrācijā nespēja atbildēt. Procedūras vidējā cena ir no 5 - 12 eur. Pat ja tu paņem 2 no visām tās miskastes dārgākajām procedūrām nu nekādi nesanāks dabūt pakalpojumu par savu samaksāto naudu. Izmēģinājām ķermeņa attīrīšanu ar kkādu mistisku jonu aparātu - iegooglējot pirmais vārds ko parāda scam.. Angliski zināms kā appisiens. Solārijs... Nu jebkurš maskačkas solārijs pārsit šito stāvošo saunu ar lampām. Viss slēpjās zem glauniem nosaukumiem, kas galu galā ir viens liels appisiens. Viemēr esmu dzirējis labas atsauksmes par iestādi.. Taču ierodoties bija kauns, ka esmu spējis ko tādu kādam dāvināt. Administratore spa, kas strādāja 16.03.2019 - izmazgā matus, ja strādā ar cilvēkiem!