www.sudzibas.lv Hotel Jūrmala Spa Krāp kientus / Seaside Bar Restaurant

Hotel Jūrmala Spa - Krāp kientus / Seaside Bar Restaurant

Mūms bija bankets seaside barā, kur bija apmaksāti 3 viesmīli, kas savu darbu neizildīja par samaksāto cenu. Galdi ļoti ilgi nepapildinas ar augstiem ēdieniem ( kas jau bija apmaksāti), viesmīļi stāvēja visu laiku kaut kur malā, cilvēkiem pašiem bija jānāk pie viņiem, lai dabūt glazi ar vīnu, paša zalē atrodas šausmīga stavokļi, grīdā izrauti maliņas, kuru cilvēki paši līme ar skotču, lai nekrīstu un nebojātu apavus un kājās, no tiem maliņam ir redzāmas nagliņas un sakot viesmīliem par to, tie paši izrauj maliņas līdz gālam, bet lūdzot komentarus menedžerim viņš istieno ka esam salauzījuši to mēs. Banketu laika viens viesmiļis strādajis banketā otro reizi un apkalpošanas kvalitāte bija ka kaut kada bāra laukos, bet algu viņš dabūja ka augsti apmaksāts un elitārs viesmīlis. Par katru viesmīli mēs samaksājam pa 100 eiro. Divi viesi saplēša sev kostīmi ar tiem nagliņam. Šausmīga kvalitāte par paaugstinātam cenam!!!

D

R ri4y 03.06.2015

1. Ļoti grūti lasīt, nenormāli daudz kļūdu, labāk būtu rakstījuši savā dzimtajā valodā.
2. Viesmīļi nesaņēma 100 eiro, to saņēma uzņēmums par viesmīļiem, labi ja viesmīļi saņēma 30 eiro, t.i. vidējais ko viesmīļi saņemj par šādu banketu. Zinu kādu viesnīcu, kur ir tā pati sistēma: par viesmīli jāmaksā 20 eiro par 1h, bet pats viesmīlis reāli saņemj 7.50 eiro pirms nodokļu nomaksas.