www.sudzibas.lv Hotel Enkurs Atbilde uz sūdzībām

Hotel Enkurs - Atbilde uz sūdzībām

Gribētu bilst pāris vārdus lielajiem sūdzētājiem!!! :) Viesnīca Enkurs nebūt nav tik slikta iestāde, kā Jūs te visi stāstāt. Šim visam ko jūs rakstāt atbilst viens vienīgs teiciens: kā strādā tā maksā. Strādāju šajā uzņēmumā jau ilgu laiku un problēmas ar samaksu nav bijušas. Es uzskatu, ka jebkurā normālā uzņēmumā ir jānostrādā vismaz pusmēnesis un tad jālūdz avanss, nevis otrajā darba dienā mīt uz papēžiem direktorei un prasīt naudu par nostrādāto!!! Hello, pamostieties!
Šeit ir ļoti jauks un draudzīgs personāls, kuri pacietīgi gaida mēneša beigas, lai saņemtu savu atalgojumu! Protams, ka būs pilns internets ar sūdzībām, ka nemaksā un uzmet, ja jau pēc pāris dienām prasīsiet samaksu... par ko? Vispirms pierādiet sevi, ka Jūs arī kko darat! :) Žēl, ka Jūs runājat aplinkus nezinot īstos apstākļus! Prieks bija atvērt acis tiem, kuri uzskata, ka ir vērts nevērtēt vīru pēc cepures ;)

I

S stella 15.10.2009

Jā, arī es strādāju šajā uzņēmumā 4 mēnešus, diemžēl bija jāizvēlas starp darbu un mācībām.Paliku pie mācībām. Par personālu: patiešām patīkams. Un par samaksu piekrītu! Pati savām acīm redzēju tos cilvēkus, kuri nez ko salasījušies otrajā dienā prasīja algas :D smieklīgi. cik tālu esam nonākuši.

T tmhn 15.10.2009

Nevajag mūldēt uzmetēji gan jūsu kantoris drīz nomirs savā dabiskā nāvē, jo uz cita rēķina var dzīvot, bet ne ilgu laiku tā ir aksiomu, nevienam neiesaku sadarboties ar Bikovskim piederošiem kantoriem, ja negribat palikt muļķos.

S stella 15.10.2009

Tmhn!!!

Es atvainojos...

Redz kā mēs strādājam un nemaz netaisamies iet uz grunti. Par laimi, jo mums strādā gudri cilvēki un paldies Dievam, ne tādi, kā tu... !!! Vīsīstākais un vienīgais muļķis šeit esi tu!!! Tu sēdi mājās un sūkā pirkstus, bet mēs turpinam savu darbību ar normāliem un pietiekoši attīstītiem cilvēkiem! Jā un turpināsim strādāt vēl ilgi! :) Takā ja Tev Tavs partneris pa maz dod, neizgāz savas dusmas tur, kur nevajag :) buchas

C cina 15.10.2009

Hm... es tur visai ilgi esmu strādājusi, bet tādu Ilonu, kaut kā neatceros. Cepuri nost turienes meitenēm, tiešām patīkami bija kopā strādāt, ari algu manos laikos maxāja godīgi, un aizejot projām, saņemu godīgi visas atvaļinājuma u.c. naudiņas. Bet par to, kas tur tagad notiek...nevarētu teikt, ka viss ir oki, kā saka Ilona

njaaaa... vienaa eekaa iet celtnieciiba, varbuut cepaas nevis viesniicas bet, , stroikas, , celtnieki??? bet tam jau nav nekaada sakara ar VIESNIICU ENKURS!!!

D daniels 24.10.2009

;))nu nu nu...vienu varu tik teikt-Zeme ir apaļa, un visi, pilnīgi visi saņem par saviem darbiem;)))Lai jau cīnās, tik jādomā, kā izturēties pret darbiniekiem.alga?;))nu nu nu;)))piekrītu pirmajiem(ne šīs diskusijas) rakstītājiem..diemžēl..

D Daniels 25.10.2009

Cerams, tam darbiniekam, kas slavas dziesmas dzied, par to vismaz algu samaksā...;))))un laikā...

A anniņa 27.10.2009

nekas, gan jau jaunie darbinieki aizies un redzēs, kuram ir patiesība.Tik nezin, kāpēc viesnīcā "ENKURS"tik bieži mainās darbinieki?Da ne jau dēļ pārāk labā darba...

G Garais 22.11.2009

Dziedāt slavas dziesmas tādai iestādei un saimniekam nav vērts...
Jo tur tiešām algu nu nekādīgi nesaņemsi, atmet pa latiņam kā tādiem suņiem...

[Šeit ir ļoti jauks un draudzīgs personāls, kuri pacietīgi gaida mēneša beigas, lai saņemtu savu atalgojumu!]

Jā, kolektīvs ir tiešām visnotaļ interesants un krāsains, kas ikdienu padara jautrāku, bet par to algu mēneša beigās... pacietīgi gaida mēneša beigas, nakama mēneša un aiznakamā mēneša beigas, bet pie normalas algas tā arī netiek :D
Laikam jau dikti slikti darbinieki trāpījušies visu laiku, ka jāņem talkā celtnieki, lai sēž recepcijā :D

Lai tik turas nabaga vienīca, kur tik slikti darbinieki nāk strādāt, bet pats saimnieks tik svēts un godīgs pret visiem :D

S Svetlana 22.11.2009

Nu slavas dziesmas jau laikam dzied tie, kam nav kur iet, vai arī slinkums kur..slinkum, slinkum, lai man vaļa, čaklum, čaklum, ķer mani ciet! Katrs savas laimes kalējs;), vai ne, slavas dziesmu dziedātāji/as?;)

L liene 02.12.2009

labi kos jus te kuces suudzaties!!! iemacieties straadaat un taa taalaaak. Zurkas protams algu nesanjems sanjems tie kuri grib un mak straadaat!!! seez tikai pie kompja un drukaa kautkaadus stulbumus.

S Svetlana 03.12.2009

O, Liene(Ilona, Stella;)))augsti toņi paņemti;)))Jau Tavs līmenis parāda, kāds līmenis ir Enkuram. Fakts paliek fakts-tur tās 3 zvaigznes saucamai viesnīcai ir daudz par daudz, tā apkalpošana un serviss ir augstākais uz 1 zvaigzni..nu un attieksme pret personālu, kad jāmaksā alga...un ja jau dzirdams, ka celtniekiem jāsēž recepcijā...jāaaaaaa...dožiļi...nu nu...Kā jau augstāk minēts-gan jau tie, kas aizies pastrādāt, paši redzēs, kam taisnība

A anniņa 22.12.2009

ja...palasot komentārus par vieSnīcu ENKURS...gribēju tur iet pieteikties uz darbu, bet pēc šiem visiem komentāriem un paprasot apkārt..labi, ka neaizgāju!

D dainida 04.02.2010

lielakau sudu bedri par Enkuru nezinu!!!

K Kristians 04.06.2010

piekriitu ieprieksh teiktajam "Kaa straadaa - taa maksaa"

Un pateioties labiem straadniekim - uznjeemums iet uz augshu!!!

. ... 14.06.2010

Da labi pats Enkurs raksta tik labas atsauksmes :D nav neviena cilveka kas pateiktu ka sis uznemums ir normals vai godigs vai ari maksa algu ...pilnigas mulkibas ko te runa par labu Enkuram vai kadai citai no trim viesnicam...

D Daniels 19.06.2010

:) Kristian!
ha! nesen nobraucu garām saucamajam exEnkuram, kur blakus ir maza viesnīca ar sarkanu plakātu-nosaukumu ROMANTIC. ok, nosaukumam (jaunajam) nav ne vainas(laikam jau tomēr tikāt izsviesti no Enkura ēkas, jo nenomaksājāt to īri), bet būtu pasekojuši "pakaļ"tiem labajiem strādniekiem-izstabenēm, kā viņas uzkopj istabas, ja jau no ielas pamanāms, ka aizkari "sašķūrēti"' kā jau lielā bardakā...

I invers 13.06.2011

zema līmeņa viesnīca

W w777 06.05.2012

Esmu stradajusi saja viesnica, algu nemaksa, esat uzmanigi! Tagad si viesnica saucas "Romatica". Tur ari bomzhi dzivo, kas palidz veikt remonta darbus.