Hotel Arkadia SPA - SPA

Vēlējāmies izmantot uzdāvināto dāvanu karti 30EUR vērtība skaistā vietā pie jūras, baudīt SPA pēc pilnas programmas, bet nu neteikšu, ka ļoti izbaudījām šo Arkadia SPA piedāvājumu. Jo:
1) Ierodoties viesus neviens nesagaida, desmit minūtes gaidījām, kamēr mūs vispār kāds apkalpos
2) SPA tiek piedāvāti 2 džakuzi - viens ar super aukstu ūdeni tajā, otrs ar 40 grādu karstumu, tāds, kurā napi var iekāpt, un par burbuļiem vispār varējām aizmirst, jo tādu vienkārši nebija, nekādas ieslēgšanas pogas nereaģēja un neviens arī neuzskatīja par vajadzīgu neko ierādīt.
3) Tiek piedāvātas pirtis, viss jau ļoti jauki, ja vien šajās pirtīs būtu vismaz 50 grādu temperatūra, sēdēt aukstā pirtī -šķietami bezjēdzīgi.
4) Tiek piedāvāti 2 karstie keramiskie krēsli, kas, protams, arī nedarbojās.

Pēc vienkāršas peldesbaseinā un dusmām reizē viss apnicis, jādodas prom, tikai žēl, ka nevar izfēnot matus, jo tiek piedāvāts fēns tikai ar auksto gaisu.

Ja nav kur naudu likt, droši brauciet atpūsties!