Hot Travel Sia - Nau viesnicas

Хотел поделится своими впечатлениями о данной фирме (посреднике). Сразу хочется сказать люди не убивайте время и нервы выбирая у них какую либо путевку. Те цени которые они предлагают на сайте, меняются по 3 раза за день если им звонить. Отели которые они предлагают из нормальных вариантов постоянно то в послед момент раскупили то по каким то причинам не доступны. Всеми возможными вариантами они питаются вас заманить заинтересовать, и навязать уехать в гостиницы в которые не кто не хочет ехать, и цена этих гостиниц на много ниже. Купили у них путевки, подписав договор, через 4 часа оказалось что в гостинице нет мест, и мы можем поехать в другую гостиницу за те-же деньги (качеством хуже) или забрать деньги.

V vladimirs 06.09.2011

i kuda vas potom otpravili i cto i kak bilo?

Muļķības! Forša firma, ļoti laipns un izpalīdzīgs personāls.
Lidoju uz Ēģipti, Hurgadu - viss bija forši. Saņēmu to, par ko samaksāju un pat vairāk :)
Pašam jābūt jaukam, tad arī visi apkārt būs jauki un viss izdosies ;)

T.i. sūdzību neatbalstu!

E Edgars Buls 10.05.2013

pilnigs sviests.braucu uz hurgadu, viesnica seashell caur hottravels.lv. lidmasina bija veca, bet labaks lidojums neka ryanair kompanijai.Ieradamies hurgada.transfers uz viesnicu.viesnica pirmaja iespaida vizuali laba.ieeju viesnica un pieregistrejos.beigas man japiemaksa 80 dolari lai es paliktu saja viesnica pie juras un ja ne, tad man jaiet pari ielai, kur izradas ir uztaisijusi papildus maju (kipa viesnicu) kam nav apsardzes, administrators un tur var ienakt jebkurs kurs velas.biju dusmigs, jo hottravel agente man nosolijas kad viesnica pie juras 1 limenis, bet dabuju 2 limeni. viesnica ediens vnk sudigs.edam visu to pasu visas 7dienas.edienkarte nu briesmiga.vakarinas apkalpotaji brutali izdzen no zales jau pus10, kau vakarinas nosledzas pus11. pateicu, kad negribu nekur iet, jo neesu vel paspejis paest.uzcela breku apkalpotajs, kas sava murmulu valoda lamajas.apkalposana vnk izjata.kamer neiebazisi d...a dolaru, tad neviens pat nedzirdes tevi.katru vakaru pie viesnicas parku migloja un vareja paost tos sudus kadu stundu pec miglosanas.pludmale bija loti laba.parsteigums bija, kad biju nolepis cemodana ielikta pleca soma 40Ls un personals bija izvandijies pa cemodanu un pleca somu.rezultats-maita nospera 40ls (divas 20ls banknotes).labi kad aizejot uz banku vins tos 40ls var iebazt tur kur saule nespid, jo izmainit nevar tur.aizgaju uz administraciju un pateicu, kad esmu apzagts.administrators peksni vairs nerunaja ne angliski, ne krieviski.otra diena aizgaju pie viesnicas direktora kuram bija dzili pie pakalas, jo tur ta katru dienu notiek. paldies kad vieteja firma, kas veda mus ekskursijas un nodrosinaja transferu izcinaja vismaz vienu labumu-vareju lidz 17:00 izlidosanas diena palikt numurina.neieteiktu braukt caur hottravel, jo gala rezultats noteikti neapmierinas

L Laimiņa 28.08.2014

Uzskatu, ka pirms jebkura ceļojuma pasūtīšanas vispirms pašam ir jāizpēta viesnīca, atsauksmes par to, jāapskata bildes un citu tūristu komentāri. Mēs taču paši izvēlamies, uz kurieni braukt, nevis tūroperators mūs aizsūta? Tad kā var sūdzēties par viesnīcas rīcību, ja paši to izvēlējāmies?

A aleksejs_a 17.11.2014

Совершенно согласен! Фирма - посредник, которая ничего не гарантирует и ни за что не отвечает. Разговаривают с вами только до момента оплаты тура, потом - все ваши проблемы. Информации о туре и об услугах минимум, да и та не достоверная. Не рекомендую с ними иметь дело.

A aleksejs_a 17.11.2014

N Nick Ostenbaken 25.07.2019

Полностью согласен с первым отзывом. Нам тоже в последний момент сказали,что рейс отменили,но есть другой - и отель,соответственно,тоже другой. Отзывы о нем были на троечку, но отменять поездку не хотелось. А вот действительность превзошла все ожидания! За все время поездок на отдых я не видел отеля хуже! Просто срань господня! номера не ремонтировали с постройки, дверь полуразвалившаяся, в другом номере вообще куча навалена в толчке и не смыта! Поменяли 3 номера,пока получили более-менее нормальный. Пляж - отстой, скалы в воде, подводные ключи...Кстати,название этого гадюшника - FERENIKI RESORT & SPA. Справедливости ради,кормили более-менее прилично...