Hostelis, Rīgā, Mūrnieku 7. - Krāpšana

Hosteļa saimnieki regulāri met ārā cilvēkus bez iemesla un neatgriež naudu. Hosteli pārsvarā (ap 90%) apdzīvo visādi vaņkas, poļi, ukraiņi un tamlīdzīgs kontingents. Nav patīkama vieta.
Protams, par naudu vienmēr var pacīnīties un tiesātiies, bet par 50€ nedomāju, ka kāds ies dir%&u plēst.

Z

RAMONA👀 30.01.2019

Āmurgalva ne zirga galva

R Rafael1234 31.01.2019

Patiesībā ir ļoti grūti atrast labu hostel. Es daudz ceļoju. Pagājušajā vasarā es biju Rīgā. Lai ietaupītu uz braucienu es iepriekš rezervējis lētas aviobiļetes uz vietas - https://tickets.lv/ un nolēma palikt hostelī. Jebkurā jauniešu hostelī dzīvo daudz cilvēku, kas ieradušies no citām valstīm, bet tas nenozīmē, ka šis hostelis slikts. Turklāt jūs nevar izlikt bez īpaša iemesla. Bet ja tas gadās, tad vajag iesūdzēt. Pat tad, ja tas ir 50 eiro. Jo, ja to neviens nedarīs, tad arī tālāk turpināsies šāda visatļautība. Bet labāk uzreiz izvēlēties labu hostel. Lai to izdarītu, un dara reitingi iecienītajiem hosteļiem un viesnīcu tādās vietnēs kā https://www.booking.com/.