www.sudzibas.lv hostconcept.lv Pakaļdarinātāji

hostconcept.lv - Pakaļdarinātāji

Izmantoju vairāku hostētāju pakalpojums dažādās valstīs ( Latvija, Krievija, Lielbritānija u.c ). Tā kā mana nodarbošanās ir cieši saistīta ar interneta pakalpojumiem, tad diezgan bieži sanāk pētīt un galu galā arī izvēlēties sev vajadzīgāko un piemērotāko pakalojumu sniedzēju mūsdienās tik ļoti popularājā interneta vidē. Gribētu Jums parādīt divas mājas lapas, kas piedāvā faktiski tos pašus pakalpojumus, tikai dažādās valstīs. Viena ir http://www.streamline.net/ kas darbojas lielbritānijā, un otra - http://www.hostconcept.lv/ darbojas Latvijas tirgū. Pārliecinājos, ka SIA Hostconcept nav Streamline.net nedz pārstāvis, nedz partneris, nedz kādas citas sadarbības formas sabiedrotais Latvijas teritorijā. Rodas jautājums: "Kurš tad no kura ir ''nošpikojis''"? Abas mājas lapas ir faktiski identiskas!

J

K kaspars 31.03.2011

Nu un kas tur tāds ir? Izskatās ka tev galīgi nav ko darīt

M MatīssRuša 31.03.2011

Sveiki.

Paldies par pamatoti izteikto kritiku- esošais hostconcept.lv dizains tika uzticēts ārštata dizainerim (freelanceram) un šeit mēs redzam rezultātu. Tuvākajā laikā šis nesmukums tiks labots.

Vēlreiz paldies.