www.sudzibas.lv Horta Stomatoloģijas Klīnika patērētāju maldināšana

Horta Stomatoloģijas Klīnika - patērētāju maldināšana

Portāls zizu.lv akcijās piedāvāja HORTA zobārstniecības klīniku ar vairāk kā 67% atlaidi, kupona cena bija 11.50Ls. Teksts piedāvājumā: profesionāla pilnā zobu higiēna pēc supermūsdienīgas tehnolģijas, 4 posmu higēna...rezultātā, ir tā ka pirmais, ko higēniste dara ir sāk skrāpēties pa zobiem, atsūcējs ir aptīts ar izolācijas lenti, tas nokrīt zemē, to nedaudz apslauka un turpina lietot; smaganas tā sakairina, ka asiņo, pa vidam visu laiku runā un uzdod ļoti neprofesionālus jautājumus. Priekšniecība ienāk lamājoties un mēģina kādu blakus esošu kompresoru salabot... antihigēniski un neprofesināli. Neiesaku nevienam šo kantori apmleklēt!

U

K Katja 09.10.2011

Da eto polnij otstoj!!! Vam hotja bi chto-to sdelali, a mne 15 minut zadavali glupije voprosi i iskali dirki, ssilajasj na to, chto sej4as skidka 30% i nado bi ih podle4itj. potom na 2-h zubah poskrjabali nemnozhko, vzjali polirovo4nuju nasadku s pastoj i prosto prowlisj po zubam. vsjo!!! procedura, kotoraja dolzhna dlitsja 4as, slilasj 10 minut. 4 etapa i ne bilo, sdelali tolko odin poslednij i to, tolko po seredine zubov, v ugolkah vsjo ostalosj kak jestj, nu 4to eto voobwe za procedura, kogda dazhe nitju mezhdu zubov ne prowlisj i t.p. Nikomu en sovetuju, eto polbij razvod i lohotron!!!

A Aija 24.11.2011

Ļoti neprofesionāls higēnistes darbs kā arī attieksme kopumā. Noteikti neiesaku apmeklēt šo "zobārstniecības klīniku"!!!

L Liene 29.11.2011

Totāls vājprāts! Antisanitāri, antihigēniski, attieksme - -1. Nekad neiešu, nevienam neiesaku.
Drausmīgākais un neprofesionālākais kaktu kantoris, ko jel kad esmu apmeklējusi!

Tas siekalu sūklis nokrita zemē 3 (!!!) reizes, kopā ar savu asistenti bazarēja par citu cilvēku slimībām un sadzīves problēmām. Higiēnu veica 25 min!
ārprāts ne klīnika!

L Liene 29.11.2011

Vēl nepieminēju, ka ar saviem rīkiem saskrāpēja man lūpas un mutes dobumu.

Viņiem vispār licenze ir!?!?

T temīda 29.11.2011

Bez licences vispār nemaz nevar atvērt kabinetu...
To, ka viņiem ir veca iekārta vēl nenorāda, ka darbs nebūs paveikts kvalitatīvi.Ja Tu zinātu cik maksā jauna iekārta zobārstiem, nerunātu.Tie nav 100-200 ls, tie ir tūkstoši...
Cita lieta, ja pret Tevi slikti izturas par to Tev ir tiesības vērsties Veselības Inspekcijā Klijānu ielā.Tur arī izskata vai darba ir vai nav veikts kvalitatīvi.

A Agnese 04.12.2011

Es arī esmu vīlusies un otreiz neiešu. Kuponā bija solīts higēn ar lāzeri, bet vienkārši ņēma un slīpēja. Bet es gāju tieši uz lāzeri... :(

I Irina 12.12.2011

Pocemu srazu kantora?!Mne kazetsa ocenj prijatnoja obstanovka.Mne ponravelos, sto doktor s mnoj poobscalas, otvetila na voprosi ...i kamenj pocistila ne ploxo!Ja dovolna!

R Raivo 13.12.2011

Es reaali apreecos!...-higienists nosliipeja zobus?! :D :D
Cik es zinu zobus sliipee ja liek kronus(nu vismaz man taa bija).man gruuti spriest-varbuut Jums i sliipeja zobus, bet tad uzziniet pirms proceduuras ko Jums dariis un tad rakstat suudzibas. hehe

J julija 15.12.2011

toze xodila po kuponu...v principe dovoljna.slava bogu, assistenta nikakogo ne bilo rjadom, s kem ej nado bil orazgovarivatj...otsoska ne bila perevjazana izolentoj, i ne padala...smutilo to, 4to bilo o4enj boljno..delala v drugix klinikax gigienu, boljno nkogda ne bilo..a tut, daze krovoto4ili desni...a kogda ona nitkoj na4ala idti, uzas, owju6enija bili, budto lezviem mezdu zubov proxodit, ona men vse desna etoj nitkoj porezala((...+bili porvani ugolki rta, naskoka siljno ona ix tjanula...NO!!, posle takogo skrjabanja po zubam, u menja ostalosj vpe4atlenie, 4to ubrani ne toka kamni, no i ix zarodi6i))), owju6enie 4istix zubov, zalj, toja 4to pri6losj projti 4erez takuju bolj...nu vidno po nej, 4to ona nedavno v etoj sfere...ej nado ruku narabotatj navernoe, i potom goda 4erez 2 budet mozet xoro6im specialistom) a vot, e6e kogda ona delala tipa lazernuju 4istku, nastoka siljno brizgala voda, 4to ja ne znala, kak di6atj, ina4e zaxlebnusj...

F feratumLady 16.01.2012

Es ar vīru apmeklējām Hortu uz tērbatas ielu, higieniste-daktere vārdā Dace, jauna, patīkama.. izpildīja visus huponu nosacījumus, sniedz padomus.. it nemaz netrāpījās dumji jaut, nekas nebija sabojāts. Zobakmeni tīrīja ar lāzeru un ja ir cauri zobi, tad var nedaudz sāpēt, jo papldus auksts ūdens gāja... zobiņi tika skaisti nopulēti un ar zobu diegu iztīrīti. Nezinu ko vēllabāku varētu prasīt, biju pie viņiem pirmo reizi un noteikti iešu vēl.

P.S.
Visi instrumenti tika dezinficēti pēc manis kā nākas, nezinu, kas Jums tur pa cilvēku gadījies!

A aiga 05.11.2012

arī iegādājos uz šo kantori kuponu.. ar lāzeri man neko netīrīja apskrāpēja tikai apakšējos priekšzobus, patīrīja ar zobu diegu, nolaistīja drēbes ar ūdeni, kaut kas viņiem tur saplīsa nezinu, tad vēl no lūpām ar pulējamo aparātu norāva ādu jūtos tā itkā būtu piekauta.. pēc šī higēnista apmeklējuma saprotu ka labāk būtu piemaksājusi 7 Ls un gājusi uz stomatoloģisko klīniku kur nekad neesmu vīlusies..

I ieva_za 13.11.2012

13.11.2012. Es šodien ar zizu.lv kuponu paviesojos klīnikā Horta, esmu ļoti apmierināta. Man visi zobi veseli, tādēļ arī nebija sūdzību par jutību uz aukstu ūdeni vai gaisu. Uzskatu, ka man dr. Tamāra visu izdarīja tā kā nākas, sāka ar ultraskaņu, utt, līdz visām pastām un diegiem un pulēšanām visu, kas programmā paredzēts, īsuma pateica-tagad tas, tagad šitas, nekrita uz nerviem ar visādiem pārizsmeļošiem komentāriem un lekcijām, nepārtrauktu grabēšanu par personīgām lietām un pārspīlētām rūpēm, slaukot no sejas katru ūdens pili, kas pieredzēts citur. Man arī nekādā gadījumā netraucē, ka man ūdens uzšķīst uz sejas, tāpat tās pastas kaut kur aizlido līdz vagiem-beigās man sejiņu visu sakopa, tā ka varēju doties saulainajās ielās. Noteikti iešu turp atkal, labprāt maksāšu arī pilnu cenu. Ieva Zālīte.

S santic 21.11.2012

Biju, 15. novemrī, daktere bija gados, ļoti rupja, neakurāta, nekad nejutu tik specigas sāpes higēnas laikā. Smaganas asiņoja, zobi sāpēja. Neiesaku nevienam.
Cerams, ka pēc šīs higēnas neesmu saslimusi ar kādu nopietnu slimību. Neesmu pārliecināta, ka viss tiek tīrīts atbilstoši.

C Cветлана 05.08.2013

Никогда, ни при каких обстоятельствах не ходите в эту клинику! Дорого, непрофессионально, некачественно настолько, что после них и нормальный стоматолог исправить уже ничего не может. Берегите зубы! Никогда не ходите в "HORTE"!
Светлана

C cimbal 03.07.2014

vcera bil i obsluzili ocen otlicno bez oceredi prinjali xotja drugie klinniki ne prinsli vraci profi visokoi profisionali andrei cimbal oxrannik mustanga apsardze

C cimbal 03.07.2014

J jaungistes 30.10.2014

Ļoti draņķīgs kantoris. Laboja divus zobus.otro apakšā, salaboja mazu caurumiņu, neko nenolīdzināja un nenoslīpēja, pat ar zobu diegu neatdalīja no blakus zoba, tagad visu laiku ķeras un traucē.augšā laboja ceturto ar saknes pildīšanu, ielika skrūvi un aiztaisīja ciet, atkal neko nenolīdzinot un neatdalīja no trešā, blakus zoba.pēc nedēļas asi sāka sāpēt, bet pamazām nomierinājās, tagad visu laiku ir jūtīgs.pagājis gads un trīs mēneši...pirms manis zobu ārstēja arī mana meita, plomba sāka kustēties jau pēc gada un zobs ir jūtīgs... Tāpēc ka meita dzīvo ārzemēs, to uzzināju jau pēc zobārsta apmeklējuma...diemžēl... Biju vizītēs pie dažādiem ārstiem...sejas maskas neviena no viņām nelietoja...noteikti neiesaku!!!

K karliskarlis 09.07.2015

Arī 2015 turpinas sūdi ar šo. Nopirku kuponu, kur atrunāts, ka anestēzija maksā papildus, bet nejautā vai gribi vai ne, sašpricē un pēc tam tik paprasa naudu. Vēl tur kaut kādu gumijas sūdu mutei izmantoja par, ko arī papildus paprasīja naudu 10. Rezultātā 17.8+6+10.

E ELLIO 09.07.2015

Tas gumijas sūds saucas koferdams, ar ko izolē mutes dobumu no siekalām, ja jātīra kanāli. Tas gumijas sūds maksā ap 150 eiro.
Par anestēziju vispār nav jautājumu, kā var ārstēt zobus bez anestēzijas? Viduslaiki vai?
Summa 40 eiro skaitās dārgi? Manuprāt drūmi pa lēto...

L Lakshmii 15.07.2015

nepērciet tos kuponus Hortai! Tikko biju. Viss profesionāli, nevar sūdzēties tādā ziņā, bet man viens zobs izmaksāja pāri 100 eiro ar visu kuponu. Es vnk nesapratu par ko??? Rāda man administratore tai lapā un saka, lai es pati saskaitu. Es tos terminus, protams, nesaprotu. Tur laikam par katru rokas pakustināšanu plus 10 eiro klāt. Nu šī atsauce vairāk domāta tiem, kas pērk kuponus, lai būtu lētak. Tad nu es brīdinu - var sanākt tieši pretēji.

Visādi citādi - cepuri nost, ar profesionalitāti viss kārtībā.