Hollywood Smile - zobu higiena

Nopikru kuponu zobu higienai, bet pēc 15 min. kad higiena beidzas par to ļoti nožēloju. Brutāli ar ultraskaņu izgaja zobus vienu reizi vienā virzienā, starp zobiem akmeņi pat nenoņema, pēc tam vēlreiz izgaja ar kaut kādu birsti arī vienā virzienā un pēc tam sasmerēja ar gēlu, ko vajadzēja turēt 5 min. Kopējais procedūras ilgums 15 min.

E eksperts22 15.03.2013

Man arī bija šis kupons. Notīrīja tikai priekšējos zobus. Kopējais procedūras ilgums arī 15 min. Nevienam neisaku, biju vīlusies!

K klient28 06.06.2013

там вообще плохие рвачи, пришлось уйти недолеченным,

L Laimiņa 30.01.2014

Sliktākā zobu higiēna, kādu jebkad esmu taisījusi. Pēc higiēnas tā pat pilnīgi acīs krītošs zobakmens palicis, pie tam arī uz priekšējiem zobiem. Tāda sajūta, ka higiēnu veica tikai "ķeksīša pēc" - izbraucot pa zobu vidiņiem. Daļai pie saknēm un zobu spraugām vispār nepieskārās. Nevienam neiesaku. Mēģināšu sūdzēties un prasīt, lai sniedz kvalitatīvu pakalpojumu.