www.sudzibas.lv Hollywood Smile Zobu higiēnists

Hollywood Smile - Zobu higiēnists

Nopirku kuponu pie zobu higiēnista, kur bij skaidri aprakstīta zobu higiēnas procedūra.. ● procedūrā ietilpst:● mutes dobuma un zobu stāvokļa diagnostika● zobakmens un mīkstā zobu aplikuma noņemšana ar ultraskaņuVai air flow● zobu pulēšana ar profesionālajām pastām, kas dod zobiemSpīdumu un aizsargā tos no jauna aplikuma veidošanās● zobu diegošana● zobu pārklāšana ar fluoru saturošu gēlu, kas stiprina zobuEmalju un novērš kariesa rašanos● procedūra tiek veikta ar modernu aparatūru un ir nesāpīga● individuālā konsultācija par mutes dobuma kopšanuTaču pēc šīs procedūras biju ļoti vīlusies, jo netika izpildīts kuponā solītais! Zobu higiēniste tikai iztīrīja zobus ar ultraskaņu un mehāniskiem līdzekļiem, zobu diegu, nedaudz kautko papulēja un teica viss.. Biju ļoti pārsteigta, jo negaidīju, ka tikšu šadi pat teiktu apkrāpta un jautāju kur tad zobu pārklāšana ar fluoru saturošu gēlu??? (Par pulēšanu ar solītajām pastām pat piemirsu pajautāt..) uz ko zobu higiēniste man atbildēja, ka šādu pastu liek bērniem un ja smaganas pēc procedūras asiņo, tad neliek... Kuram tad pēc šīs procedūras kautcik neasiņo smaganas??? Biju pārsteigta par šādu atbildi, bet tā kā pēc dabas neesmu skandāliste, tad atvadījos un gāju mājās, bet palika iekšēja neapmierinātība un vilšanās par šādu nekrietnu rīcību! Uz hollywood smile pēc šīs negatīvas pieredzes vairs neiešu un arī citiem neieteiktu!

V

E ELLIO 19.01.2015

Cik samaksājāt par higiēnu?

V V-kliente 19.01.2015

Ar kuponu 19.95, bez kupona procedūras cena 40.00 eur, ja būtu aizgājusi bez kupona būtu divreiz lielāka vilšanās...

R Romija 20.01.2015

... sūdzība ir dēļ fluora gēla? Viņš tak ir pretīgs, velk uz vemšanu! Nopērc GC putas un stiprini mājās katru dienu, un piedevām pa "garšīgo"!

V V-kliente 21.01.2015

Nu, ejot pie zobu higiēnista, es nedomāju kategorijās garšīgs-negaršīgs, bet sagaidu, ka zobi tiks iztīrīti un stiprināti ar fluoru..visu kā pienākas! Bet paldies par ieteikumu, paskatīšos tās putas!