www.sudzibas.lv Hollywood Smile Zobu higiēna ar ultraskaņu

Hollywood Smile - Zobu higiēna ar ultraskaņu

Vēlos informēt sabiedrību par zobārstniecības klīnikas Hollywood Smile zobu higiēnas pakalpojuma zemo kvalitāti un darbinieku negatīvo attieksmi.
Man un manam vīram uz Ziemassvētkiem tika uzdāvināti divi kolektīvās iepirkšanās portāla Cherry.lv kuponi, kas sevī ietvēra sekojošu procedūru: „Sniegbaltam smaidam! Hollywood smile: zobu higiēna ar ultraskaņu + pulēšana + fluorizējošā gēla uzklāšana”. Kupona cena 12.90 Ls, pilnā cena, kas norādīta piedāvājumā, 30 Ls.
Tā kā zobu higiēnu veicu regulāri un vienmēr izvēlos pieņemamāko piedāvājumu starp kuponiem, man ir pietiekoša pieredze, lai objektīvi izvērtētu procedūras kvalitāti līdzīgā cenu kategorijā. Vienmēr pakalpojums ir ticis veikts kvalitatīvi. Esmu izmēģinājusi dažādas klīnikas.
Es pierakstījos uz procedūru Hollywood Smile uz 16. janvāri. Zobu higiēniste vienu reizi pārbrauca pāri zobu ārējai daļai un iekšējai daļai – zobu vidusdaļām. Zobu daļai pie smaganām, kā arī zobu spraugām, kur tieši veidojas zobakmens, nekas netika darīts. Zobu vidusdaļas no iekšpuses un ārpuses tika nopulētas, katram zobam veltot ne vairāk par pāris sekundēm. Pēc procedūras tika uzklāts gels, kas bija 5 minūtes jāpatur. Kopējais procedūras ilgums apmēram 15 minūtes. (Lai gan piedāvājumā tika norādītas 30-60 minūtes)
Divu nedēļu laikā pēc procedūras pakonsultējoties ar speciālistu, secināju, ka zobakmens problemātiskajās vietās nav noņemts vispār, kā rezultātā zobu stāvoklis vizuāli pēc higiēnas veikšanas nav mainījies.
Ar pretenziju telefoniski vērsos Hollywood Smile klīnikā, kur higiēniste nevēlējās piekrist, ka pakalpojums ticis veikts nekvalitatīvi, tādēļ laipni piedāvāja tikties, lai uz vietas vēlreiz apsekotu zobu stāvokli un noskaidrotu pakalpojuma kvalitāti, lai vienotos, ko tālāk darīt. Sarunas laikā higiēnistei minēju, ka arī manam vīram ir šāds kupons un, redzot zemo kvalitāti, viņš nezina, ko tagad darīt – pierakstīties uz zobu higiēnu vai nē… Vienojāmies, ka es pie viņiem ieradīšos un tad uz vietas skatīsimies, domāsim.
Norunātajā laikā 3. februārī ierados klīnikā, kur higiēniste mani jau sagaidīja. Apsēžoties krēslā, man bija jāizstāsta savas pretenzijas. Tad nu es izstāstīju, ka zobakmens pie smaganām (nevis zem smaganām) nav noņemts, zobu spraugās arī palicis zobakmens. Uz to higiēniste man atbildēja, ka zobu higiēna ar ultraskaņu neparedz zobu starpu tīrīšanu un zobakmens noņemšanu pie smaganām. Tas esot jāveic mehāniski. Dīvaini, jo vienmēr, izvēloties zobu higiēnu ar ultraskaņu, man ir ticis noņemts zobakmens gan pie smaganu līnijas, gan starp zobiem, gan grūti aizsniedzamās vietās…
Kad es higiēnistei norādīju, ka vienmēr šis pakalpojums ir ticis veikts pilnā apmērā, viņa teica, ka es vienkārši pēc 16. janvārī veiktās higiēnas noteikti būšu lietojusi krāsojošus dzērienus (ko neesmu darījusi) un neesmu pietiekoši kopusi zobus (es pati tīru zobus 2reiz dienā), kā arī lietojusi nepiemērotas zobu pastas, kas veicina zobakmens uzkrāšanos (es lietoju tikai pietiekoši dārgas zobu pastas, kas vienmēr ir sniegušas labus rezultātus). Kad es minēju, ka nekas no viņas minētā nav ticis darīts, viņa veica daļēju zobu higiēnu, cenšoties noņemt zobakmeni. Tika lietotas gan iekārtas, gan arī mehāniski tīrīti zobi. Turklāt, ņemot vērā, ka mehāniskā zobu tīrīšana higiēnistei prasīja pietiekoši lielas pūles, atliek secināt, ka tālākajās mutes dobuma vietās zobakmens bijis vēl lielāks. Procedūras veikšanas laikā higiēniste izstāstīja, ka, ja es vēlos, lai man tiktu veikta zobu higiēna, kuponus nevar iegādāties – ir jāpērk pilns pakalpojums par 20 vai 30 Ls. Viņa norādīja, ka, pa kuponiem (lai arī kuponā ir norādīts, ka tiks veikta zobu higiēna) zobu higiēna netiekot veikta. Viņa arī norādīja, ka, ja mans vīrs vēlēsies iet pa savu kuponu veikt zobu higiēnu, tad viņam uz vietas būs jāpiemaksā 20 Ls – citādi bez maksas viņa nestrādās. Procedūras laikā vairākkārt saņēmu pārmetumu, ka esmu atļāvusies dalīties savā negatīvajā pieredzē ar Hollywood Smile, ierakstot sūdzību Sudzibas.lv portālā.
Pēc procedūras es jautāju higiēnistei, kam tad ir paredzēti viņu īpašie kuponi zobu higiēnai, ja reiz zobu higiēnas veikšana tajos nav paredzēta? Uz ko normālu izskaidrojumu es nesaņēmu. Viņa minēja, ka ne jau viņa tos kuponus raksta. Lai es nākamreiz rūpīgi izlasu, kas kuponā ir minēts. Labi, tā arī izdarīju, atgriežoties pie datora. Ar solīto piedāvājumu iespējams iepazīties šeit:
Kā redzams, piedāvājumā nekas nav teikts, ka procedūra tiek veikta kaut kā daļēji. Un arī procedūras pilnā cena norādīta tieši tāda pati, kā Hollywood Smile mājas lapas cenrādī par zobu higiēnas veikšanu.
Informējot vīru par Hollywood Smile higiēnistes attieksmi un man teikto, viņš izlēma, ka uz šo iestādi nedosies – labāk pazaudēt naudu, nekā bojāt nervus un veselību.
Vēlos piebilst, ka arī pēc atkārtotas vizītes pie klīnikas higiēnistes un viņas veiktā darba, zobakmens vietām ir palicis uz priekšējiem zobiem. Par tālākajiem zobiem nemāku teikt – tur jādodas pie cita speciālista, lai objektīvi novērtē. Viss šis „prieks” man ir maksājis pietiekošu laiku un naudu, lai uz klīniku divreiz nokļūtu no Pārdaugavas, tādēļ vairs šīs klīnikas pakalpojumus nekad neizvēlēšos.

Aicinu ikvienu cilvēku, kas iegādājas kuponus kolektīvās iepirkšanās portālos, rūpīgi izvērtēt atsauksmes par pakalpojuma sniedzēju. Kā arī vēršos pie uzņēmumiem, kas savus pakalpojumus cenšas realizēt ar kuponu starpniecību: negraujiet savu un portāla reputāciju. Jo pēc portāla noteikumiem Jums ir pienākums nodrošināt piedāvātajam pakalpojumam tādu pašu kvalitāti, kāda tam ir, maksājot pilnu cenu.

R Romija 06.02.2014

...kārtējo reizi pierādās teiciens par skopo kurš maksā divreiz!:)
Kuponi ir cilvēku krāpšana ne tikai attiecībā uz higiēnu! Visas masāžas ir identiskas šim gadījumam! Nekā personīga, bet kamēr būs "aitas" būs arī "cirpēji! Kurš sevi cienošs higiēnists veiks zobu higiēnu par 12.90 ?

E ELLIO 07.02.2014

Tiešām, kas tā par higiēnu, kas maksā 12.90?Tur pat zobu pulēšanai nesanāk...
Normāla cena par pilnu zobu higiēnu ir 30 ls un uz augšu.

S slove love 09.03.2014

nu...varu piekrist visiem. Arī nopirku cherry. lv kuponu ar 50% atlaidi zobu labošanai. Neesmu rīdziniece, braucu 500 km uz abām pusēm, kā nekā veselība mums ir svarīga.
Zobārsts pirms darba turpat blakus telpā mierīgi pīpēja. Man nekas nav pret to, ka ārsti pīpē, lai tik dara labi savu darbu!
Tad šie sāka skatīt zobus, neuzlika man brilles, kad urba, pat ne sev, viss šļācās acīs. Pēc procedūras nedēļu bija zils un sāpīgs vaisg, bija ielaidis pārāk daudz zāļu. Nu bet..kāda maksa, tāds pakalpojums...-)))
Lai gan, kas ir dārgāki dentisti, reizēm ne ar ko daudz neatšķiras no puslētajiem, vismaz domāšanā nē...uzreiz grūž virsū savus skaidrojumus bez rentgena, sakot, ka citi strādā ar vecām metodēm...sviests...un nemaz negrib mani sestdienā pieņemt ar jūtīgu zobu.
Es personīgi pieņemu savus klientus pat svētdienās, ja vajag, lai gan neesmu dentists..un tomēr...

visiem veiksmes uzņēmējiem, jo LABA REPUTĀCIJA IR BIZNESA VEIKSMES ATSLĒGA!-)))

R Rtdh 14.04.2016

Был там год назад. Это просто пи... Ничего делать не умеют, даже чистка зубов ручная по цене автоматной. Очень грязные кабинеты и хамское отношение