www.sudzibas.lv Hogl Apkalpošana krievu valodā

T/c Alfa ''Hogl'' - Apkalpošana krievu valodā

Pirmdienas vakarā, jau izstaigājusi vairākus apavu veikalus Rīgas centrā, tomēr izlēmu, ka labākie apavi, kas ir redzēti, tomēr, ir t/c ''Alfa'' Hogl veikalā. Ieejot veikalā nopriecājos, ka apavi vēl ir un vēlējos pajautāt pēc izmēra un nopirkt, kad mani laipni sagaidīja pārdevēja runājoša tikai krievu valodā... Arī pēc manis pāris uzdotiem jautājumiem latv. Valodā pārdevēja, pat necentās atbildēt latviski-tā arī turpināja krievu valodā man kaut ko piedāvāt. Rezultātā no šī veikala izgāju bez nopirktiem apaviem. Apstaigājot pārējos apavu veikalus ''alfā'', nevienā veikalā neviens mani neatļāvās, pat, uzrunāt krievu valodā - tāpēc zābaciņi šoreiz no Ecco veikala. Jautājums vai uz šo konkrēto veikalu neattiecas valsts valodas likumi?

G Gr 23.11.2016

Jūs uz ielas piekaus krievs,mja jūs nevarēsiet viņam atbildēt.Ja nu krievs nevar latvietim atbildēt latv.val ko tad latvietis izdarīs!? Sāks visiem žēloties un stāstīt cik nesmuki tas krievs izdarīja.Valsts valodu nezin..Jēziņ.Tu pats,maita aizbrauc uz citu valsti,sāc tur dzīvot un kontaktējies tik ar latviešiem.Tad jau sapratīsi,iespējams.

B bumsiks 25.11.2016

Strādājot apkalpojošajā sfērā ir jāzina valsts valoda! Tas attiecas uz visiem tautību pārstāvjiem, ne tikai krieviem.
1. Krievu valoda NAV oficiāli atzīta par otru valsts valodu, Latvijā, latviešu valoda ir vienīgā oficiālā valsts valoda.
2. Latvieši paši visu sen bija sacēluši pirms sākās otrais pasaules karš un visu nopostīja sveša varas.
3. Ja 80% sastāvētu no krieviem, tad jau nu tiešām būtu nobalsots par otru valsts valodu.
4. Kamēr citi tautu pārstāvji necienīs šīs valsts valodu, tradīcijas un kultūru, šādi konflikti turpināsies mūžīgi.

Latviešu tautas 26.11.2016

Не с того конца правители начали: нормальные правители начинают с экономики, а не с разжигания межнациональной розни. Как это делают в НОРМАЛЬНЫХ странах. А такие партии как Вису Латвияй, ТБ/ЛННК, Виенотыба именно занимаются разжиганием националистической ненависти!

5 545 25.11.2016

Ой как лабутенские патриоты набежали чтобы минусов наставить. Получили себе страну с единственным гос языком, чтобы писать жалобы на тех кто им не пользуется. А ещё зачем она нужна? Даже сказать сложно. Неспроста сами тут жить не хотят.

Latviešu tautas 26.11.2016

Ну так страна процветает: Президенту и правительству некуда уже деньги девать - пенсионеры сыты и довольны, в школах полно детей, в Латвию валом валят жители соседних стран на заработки, каждому жителю Латвии положены ТАКИЕ дотации, которые не снились не только жителям Туркмении, но и Ливии во время правления Каддафи!

J Jelena 26.11.2016

Vai sūdzības autore negrib iedomāties , kāpēc ? Atbilde ir ļoti vienkārša : pameklējiet tos latviski runājošus , kas vēlas strādāt par pārdevēju - kas , starp citu , ir vispieprasītākā vakance ? Veikala vadītājiem ir divi varianti : vai pieņemt to , kas tiek piedāvāts , vai vispār slēgt veikalu . Tādā tempā drizumā mums aiz letes stāvēs pat ne krieviski- latviski runājošie , bet cilvēki no pavisām citām kultūram , jo citu alternatīvu nebūs. Protams , pārdevējai ir jāzin valsts valoda , bet ko dara mūsu valsts , lai šo problēmu risinātu ? Vai kvalitātīvo darbinieku deficita jautājums nav LV valdības kompetencē ?

Latviešu tautas 26.11.2016

Да начнут принимать арабов, которые не только латышского, но и русского не знают!

5 545 27.11.2016

Лабутенские патриоты не понимают, что из за их валст валоды вся оставшееся экономика этой гонимой страны может накрыться медным тазом. Продавцов здесь и так катастрофически не хватает, а если репрессировать тех кто есть, то на кассах в Максиме будет сидеть одна глупая Мудита и очередь в три часа. А глупая потому, что такую даже сортиры в европы чистить не взяли. Попробуйте потом китайцев и арабов продавцами здесь посадить и заставить и их разговаривать на валст валоде, я посмотрю на этот паноптикум.

5 545 10.12.2016

И вот зачем админам здесь слова менять, когда речь идёт об условной Мудите?