www.sudzibas.lv H&M Solijuma nepildisana

H&M - Solijuma nepildisana

Pirms 3nedēļām iegāju h&m veikalā Galerijā Centrs. Sev meklētu preci ieraudzīju uz manekena, pārdevējai lūdzu, lai man parāda kur šo preci var apskatīt veikala preču klāstā. Pārdevēja atcirta, ka preces kas ir uz šī manekena ir izpārdotas un, ka pēdējo eksemplāru no manekena nedrīkstot ņemt nost! ES ierosināju atstāt savu kontakttālruni, lai uzņēmums sazinātos ar mani kad drēbes no manekena tiks mainītas! Zvanu nebiju saņēmusi, tapēc zvanīju pati, lai pārliecinātos, ka viņi nav aizmirsuši par mani. Pēc 4min pacietīgas gaidīšanas par maksas zvanu man paziņo, ka šodien manekens esot pārģērbts un mana rezervētā prece ir pārdota!

P Positivus 29.10.2013

Un tagad Tu no visa tā stresa paņemsi striķi un pakārsies :D :D :D

T tadumtss 29.10.2013

Laikam Latvijā apģērbu veikali beigušies :D

C Chiep_ 06.11.2013

vaitad kads teica vārdu - APSOLU???

K Karmelita 05.04.2017

Mums bija tieši tas pats variants.Uz manekena bija vajadzīgais izmērs, bet mums to kategoriski atteicās pārdot, jo manekenu izģērbt un apmainīt pret to pašu preci, tikai citā izmērā nedrīkst! Mums esot jāstāv rindā uz mums vajadzīgo preci un kad kolekciju mainīs, tad mēs uz to varēsim pretendēt! Dieva zīmes, kas tā par pārdošanas politiku? Kur kas tāds redzēts? Abi ar vīru esam strādājuši apģērbu tirdzniecībā un vadība lika aiz auss, ka ja klientam vajadzīgais izmērs/ fasons atrodas uz manekena, tad tas jāpārdod nekavējoties un manekens jāpārģērbj! Attieksme no h&m darbiniekiem vnk graujoša! Prom ko kājas nes! Uz to pusi skatīties vairs negribas!

O objektiivs 05.07.2018

Es nezinu, kur jūs esiet strādājusi, bet šāda politika ir arī citos apģērbu veikalos, ka manekens netiek izģērbts.
Tieši tādēļ jūs varat pajautāt, lai pārdevēja apskatās sistēmā, vai jūsu kārotā prece ir kādā citā šī paša tīkla veikalā.

Starp citu, šajos veikalos pieņem darbā jaunas meitenes un puišus. Studentus. Daudziem no viņiem tā, iespējams, ir pirmā darbavieta dzīvē. Esiet taču iecietīgi, mīļie cilvēki!