www.sudzibas.lv H&M Pardevejas izskats

H&M - Pardevejas izskats

Ienakot H&M veikala biju izbrinita par pardevejas izskatu - topins lidz nabai pusplika ar trenninbiksem kajas! Neuzskatu ka sada paskata drikst apkalpot klientus ! Milie veikala vaditaji apgerbiet savas pardevejas !! Paskats vienkarsi kriminals !!

Papildināts Bombirowa12345 10.01.2017

Alfas H&M

Pasaulē zināmākā ģērbšanās stiliste, Bombirowa12345, ir teikusi savu trekno vārdu!

Z zimba 11.01.2017

paldies, zināšu kur aizbraukt palūrēt :D

V Vikkiipele 27.01.2017

Izklausās pēc manis. Man ļoti žēl,cienītā kundze,ka Jūs aizskara tas,ka man bija redzami 10cm no vidukļa. Bet par cik ne reizi neesmu dzirdējusi pretenzijas no citiem klientiem vai vadības,neuzskatu,ka mans izskats tiešām ir tik krimināls un klientu atbaidošs. Jauku Jums dienu un nāciet vēl!

A anastasia.weis 13.02.2017

недавно была в магазине, долго не могла понять кто был передо мной, ясно было только что работник, потому что он был без верхней одежды и перевешивал какую то одежду. потом по небольшой щетине поняла, что парень, он был в какой то юбке в обтягивающей маечке и накрашенными ногтями, выглядел как ,извините, клоун с очень неприятной андрогинной внешностью. все время пялился на мч коорый пришел со мной. вне рабочее время ок, но на работе оо можно усмерить свой супер вкус в одежде и "эксцентричность"