www.sudzibas.lv H&M Neadekvāta apsardzes darbiniece H&M Spice

H&M - Neadekvāta apsardzes darbiniece H&M Spice

Septembra beigās devos ar kolēģiem uz Spici, lai ieturētu pusdienas. Pasūtījām ēdienu “Vairāk saules”, kamēr tas bija jāgaida, lai ieekonomētu laiku, devos uz H&M veikalu apmainīt preci. Ejot IEKŠĀ veikalā nopīkstēja antenas, pretī steidzās apsardze sieviete un pilnā balsī sauca:” Šitā Tu veikalā netiksi!” Es biju šokā, vienkārši pataisa par zagli nevainīgu cilvēku citu priekšā, ar kādam tiesībām? Paskaidroju, ka nāku apmainīt preci un varbūt tā pīkst, protams, tas šo kundzi nepārliecināja un viņa lika man atstāt somu veikalā uz grīdas pa vidu ejai, bet man pašai iziet no veikla un vēlreiz ienākt. Pajautāju kāpēc tā? Un atbilde bija sekojoša- “varbūt Tev piebāztas pilnas kabatas.” Lieki piebilst to, ka, kamēr pildīju šis apsardzes prasības, viņa brutāli blenza manā somā, kas nebija aizvērta ciet un palika uz grīdas veikalā blakus viņai. Nopirkto preci vēlējos apmainīt, bet jutos veikalā neomulīgi, jo apsardze sekoja ar skatienu. Izlēmu preci atgriezt pret naudu tāpēc, ka meklēt ko citu un vēl iet pielaikot šādā atmosfērā nespēju. Preci atgriezu un izejot no veikala nekas nepīkstēja, taču diena un noskaņojums bija sabojāts. Jutos vienkārši apkaunota un pazemota, jo šo visu situāciju no galdiņa vēroja mani kolēģi, kuriem, protams, es izstāstīju par šo atgadījumu un viņi bija neizpratnē par tādu attieksmi un komunikācijas stilu bez nekādu pieklājības normu ievērošanas. Vai tiešām nepazīstams cilvēks ir jāuzrunā uz Tu? Un vai tiešām cilvēks, kurš iet veikalā iekšā jau mistiski ir paspējis kaut ko no turienes iznest ārā? Elementāru atvainošanos no šīs h&m veikala apsardzes es tā arī nesagaidīju.
Šādi darbinieki ne tikai atbaida zagļus, bet arī klientus, jo visus ienākošos uztver kā noziedzniekus, uzskatu, ka šāda attieksme ir nepieņemama.

12.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes