www.sudzibas.lv H&M Kvalitāte

H&M - Kvalitāte

Nopirku zeķu komplektu meitai, ja nemaldos, tur bija 7 gb.kopā. Cena protams nebija no tām lētākajām priekš 7 pusgarām zeķītēm ap 10 EUR, tomēr vēlējos meitiņai tiešām skaistas un dažādas zeķītes.Nebija vēl pagājusi 1 zeķu nēsāšanas diena, kad pamanīju, ka tām jau šur tur diegi nāk ārā, tās līdzinājās izskatam, it kā tās būtu mazgātas vismaz 10 x, paskats vienkārši drausmīgs, maigi sakot, biju šokā, jo burtiski tikko uzvilktas un jau pēc dažām stundām izskatījās ne pēc kā! Kā tas vispār ir iespējams?? Nest atpakaļ jau vairs nav jēgas, jo attaisītus iepakojumus nepieņem, bet nu vairāk gan es tur neko nepirkšu, ja jau zeķes neprot saražot normālas.. tad es labāk eju Rimi pirkt, tur vismaz pārbaudītas vērtības kā saka...Tad vēl par šo tēmu runājot... tagad iet lielais "seil" līdz 70% atlaides. Krekli un blūzes pa 15 EUR, nu man rokas neceļas arī par šādu "atlaidi" tādas pirkt, jo patiešām šo 15 eur vērtas nav.. es pat padomātu par 5 eur, vai man tādu lupatu vajag.. atvainojos par izteicienu... esmu vīlusies...

X XXX000 11.01.2015

HM KO TIRGO VISOS CENTROS RIIGAA, DOMINAA, SPICEE, ALFAA UN CITOS, RAZO TEPAT POLIJAA. TAPEC KVALITAATES VISPAAR NEKAADAS. ES VISPAAR VISOS SAJOS CENTROS JAU SEN NEIEPEERKOS. NEADEKVAATI DAAAAAAAAAAAARGI+SUUDIIGAAKAA KVALITATE!!!
JASKATAS KUR RAZOTS HM. IR JAU VALSTIIS, KUR TAAS IR PAT LOTI LABAA KVALITAATE!!

M MG-42 11.01.2015

esmu tur daudz ko pircis . Priekš tādas cenas kvalitāte ir laba !
par lietām ko esmu tur pircis neko sliktu nevaru teikt !
Piln;igi neintresē kur ar tās lietas nebūtu ražotas .