www.sudzibas.lv H&M Krāpšana

H&M - Krāpšana

Iepērkoties ar ISEC karti netiek piemērota atlaide, jo pircējs bija pusaudzis. Izrādās, ka vajagot pašam prasīt atlaidi pārdevējai. Līdz šim, iepērkoties kopā, nekas tāds nebija noticis. Izmanto naivus bērnus, lai celtu veikala apgrozījumu. Nu tad lai aizrijas ar tiem 5 euro.

Ta

Pacco_al 09.03.2017

Ja tu zinātu mīlā (mazā) Vera, cik jauniešiem nav ISIC kartes un cik vispār pusaudžu skolā nemācās, tad laikam nerastos šāds jautājums. Nu tas ir tikai loģiski, ka pašam dokuments ir jāuzrāda un atlaides jāpaprasa. Vai tiešām ir tik nereāli grūti. Bez tam uzņēmums ir tiesības, ne vis pienākums piešķirt atlaidi - laikam arī par to nevajag aizmirst. Atlaide tā nav pašparsevi saprotama lieta, vai lieta kura pienākas par to, ka esi ienākusi veikalā. .