HKScan gaļas kombināts - Krāpšana

Esmu neapmierināta ar śo darbu. Māna jaunos darbiniekus, teica pirms darba kad izrādīs darba vietu, bet līdzko atnācu pie darba devējas tā man tik iedeva OVP lapu lai es izejot ātrāk ārstus. Tad kad es izgāju ārstus cehu man vēl neizrādija kautgan teica, ka to izrādīs pirms darba sākšanas.
Neiesaku nevienam tur iet!
Reālas mocības. Teica kad būs viegls darbs, bet ne nu tuvu tam. Un mānija ka darba laiks sākas no 8.00 , bet patiesībā man sākās 7.00

Sp

Tu Turkey901 24.05.2019

Ko tur tik ļoti gribējāt ieraudzīt katru brīvo brīdi uzstājot uz ceha izrādīšanas?!
Gaļas kombināts kā gaļas kombināts, var taču pagoglēt, lai uzzinātu, kā tādos izskatās no iekšas!
Kāds gan varētu bū viegls darbs gaļas kombinātā?!
Tā taču nav Saeima, tur vieglu amatu nav un bulkas nevar atslābināt ne uz sekundi!

Es Jums nepiekrītu !

Работяга 24.05.2019

man pat pie prieksnieka nepielaida!
-Jus nosutijat savu cv?
- Ja nosutiju elektroniski
- Jus sutijat ilzej vai marekam
- vienkarsi elektroniski nosutiju
- firr firr firr es sivi jusu neredzu.. varbut pie manis tada nav.

Saivii 24.05.2019

Ak tu nabadzinjsh..teica,ka buus viegls darbs un nebija..Nerazhinja. Aizej paraudi stuuriitii.=)

Sp Spridzekliis 25.05.2019

Es neciešu melus svilpaste skaidrs.

"Aizej paraudi stuuriitii.=) " = = = ...pie Saeima...

Sp Spridzekliis 25.05.2019

Tev nav sava viedokļa lai izteiktu savu domu!