www.sudzibas.lv HIV HIV Latvijā

HIV - HIV Latvijā

Kā tas ir iespējams, ka Latvijā ir vairāk HIV / AIDS slimnieku, nekā Japānā???
Līdz ar to saprotiet, ka Latvija HIV / AIDS slimnieku skaitā, pārspēj daudzas citas valstis kurās iedzīvotāju skaits ir daudz reizes lielāks nekā Latvijā!!!

T Točno 02.12.2011

Točno, bet tas taču ir ļoti labi, ja Latvija ar kaut ko pārspēj arī citas valstis, citādi kur vien lasi-Latvija pēdējā vietā pasaulē.Tādēļ jau arī Latvijas eksportprece ir lētās sievietes.

A anonimus 02.12.2011

Nav Latvijā Hiv inficēto skaits lielāks kā Japānā! Padomā taču loģiski - Latvija teritoriāli ir mazāka ar mazāku iedzīvotāju skaitu, tāpēc arī te ir vieglāk apzināt precīzāku slimnieku skaitu. Turpretī Japānā viena daļa iedzīvotāju vispār ārstu dzīvē redzējuši nav, nemaz nerunājot par kādu analīžu veikšanu, tāpēc arī slimnieku skaits proporcionāli ir mazāks.

Nebūsim dumji un neticēsim visam, ko kāds par patiesību ir nosaucis!

Z Zane 02.12.2011

Latvijas iedzīvotāju veselības stāvoklis nav zināms vispār, jo diagnozes tiek rakstītas ārprātīgas lai tikai dabūtu no valsts naudu. Vai paskatījāties ar ko slimojat, ko ārsti rasta Jūsu veselības kartiņās????? Paskatieties!!! www.latvija.lv

K Kika 03.12.2011

Tāpēc ka daudzi nemaz nezina un pie ārsta neiet un negrasās iet... Katrā valstī šis skaits reāli var būt 2, 3 x lielāks. Latvijā ja tagad ir slimi 5000, tad iznāk 10000, pa cik daudzi jau pat nenojauš