www.sudzibas.lv hipoteku banka Brīdinājuma vēstule

hipoteku banka - Brīdinājuma vēstule

Lietoju debetkarti. Veicu savu kārtējo maksājumu. Pārskaitīju atlikušo summu cilvēkam, kas man naudu iedod skaidrā. Pēc pāris dienām man uz konta mīnuss 12 ls ar santīmiem. Mainīju banku, līdz ar to ienākumus arī pārcēlu uz otru banku. Tagad man atnāk brīdinājuma vēstule par 12+ latiem.

KĀPĒC MAN BŪTU JĀMAKSĀ PAR BANKAS GĻUKIEM(saprotu, ka kāds maksājums nebija apstrādājies)??? Kāpēc man tagad jārēķinās ar neparedzētiem izdevumiem un jāstreso šīs bankas neizdarības dēļ? Galu galā- NELIETOJU JAU KREDĪTKARTI!!

I

S spoks 26.07.2011

Pašdarbniece.
Ja ir kādas neskaidrības ar konta stāvokli, tad griezies pie bankas un noskaidro kas un kā, nevis ar brīvu prātu pārej uz citu banku un izliecies, ka nekas nav noticis. Tā kā bērns.
Ar vienaldzīgu attieksmi tikai palielināsi savu konta negatīvo atlikumu un iebrauksi vēl lielākās auzās. Aizej un nokārto visu civilizēti.