hipoteku banka - algas kartes

Neiesaku nevienam pariet uz sobanku.Mums darba devejs ika pariet, atbrauca bankas parstavji slaveja banku, un gala rezultats ir tads ka lielaka dala pargaja, otra dala nepaspeja(jo taja diena nestradaja).Un beigas kad allga pienakusi un pec bankas darbinieka teikta algai jabut taja pasa diena kad izskaita firma.Tie kas palika pie hansa bankas vinu sanema, a kas pie hipotekas bankas algas kartes sanems pirmdien.

T ToSanta 09.07.2011

Tev vajadzētu būt priecīgai, jo tavi kolēģi pa brīvdienām būs savu naudu nodzēruši, varēsi aizdot uz procentiem ar ko pohas salāpīt!

т Тойво Глумов 09.07.2011

Starpbanku klīrings notiek 2 reizes dienā: ap 11:00 un ap 15:00. Ja pārskaitījums tiek veikts uz citu banku pēc 11:00, saņēmējs to kontā redzēs tikai nākamās darba dienas rītā, nevis tās pašas darba dienas pēcpusdienā/vakarā.

Tā ka banka pie ta nemaz nav vainīga, sūdzība ir nepamatota.