www.sudzibas.lv Hik- connect Nedarbojas videonovērošana

AtrisinātaHik- connect - Nedarbojas videonovērošana

Beidzot pieriebās. Vairs neko neiegādāšos. Lieta tāda, ka sākumā viss bija labi. Kaut ar grūtībām bet pieslēdzos novērošanai. Tagad cits dators un nekādi nesanāk pieslēgties. Izmēģināju visādas versiju programmas. Pat ieliku orģinālo hik-connect disku. Nav nekā, nerāda!
Visur tiek rakstīts, ka nav nekā vienkāršāka, viss saprotami, bet kad jāievada ip adreses, domēni, serveri tad sākas. Pat speciālisti kasa aiz auss.
Rakstu firmai, lai brauc iestatīt, samaksāšu. Nē, viņi tikai pārdod. Kam vajadzīga tehnika, kas nedarbojas. Domāju pārvācoties uz dzīvokli iegādāšos labu un dārgāku aparatūru. Bet tagad domas jāmaina.
Nesen uzzināju ka (suport) palīdzības dienests neatbalsta hik-connect programmas. Pārtrauca darbību. Viss, negribu vairs neko dzirdēt par videonovērošanām. Ja nav, tad nav!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kosrem 09.10.2022

Ieteica meistaru. Atnāca puisis ātri un labi visu sariktēja. Prasu, kā viņam tik labi sanāk. Saka,- ikdienas darbs esot. Un galvenais, nekur nav rakstīts un sacīts kādi cipari jāievada, lai viss darbotos. Tagad tos ciparus zinu. Solījos neizpaust, citādi viņš bez darba paliks. Lūk tādi tie slepenie faili ir!

K