www.sudzibas.lv Hertz :((((( No konta noņēma naudu par it kā neielietu degvielu

Hertz :((((( - No konta noņēma naudu par it kā neielietu degvielu

Auto tika ņemts novembra sākumā uz nedēļu. Pasūtīt VWPolo, iedeva Jettu, nu labi, bet ar automātisko kārbu. Un man uz vietas desmitos vakarā auto stāvvietā starp mašīnām nomas darbinieks optimistiski parādīja, kas jādara un palaida. Afektāaizbraucā, ko gan sievietes tik nevar izdarīt. Nu tas tā! Atgriežot mašīnu, mēs protams nomazgājām, pielējām benzīnu līdz sarkanai atzīmei par 45eur un ieradāmies noteiktā vietā. Nomas darbinieks-busiņa šoferis paņēma no mums atslēgas un viss. Teica, ka viss OK. Mēs nobrīnījāmies, ka neko nepārbauda un devāmies prom. Un ko - pēc pāris dienām pienāca rēķins par 65eur par it kā neielieto benzīnu. Mēs ar viņiem izlamājāmies, bet reāli tu neko nevari pierādīt. Viņi paši noņēma no konta tos 65eur. Nu ko lai saka - zaudējām mēs tos 65eur. It kā jau nauda nav milzu liela, bet ļoti nepatīkama pieredze. Tāpēc reāls ieteikums - nododot auto ( īpašs negatīvais sveiciens Hertzam Lidostā Rīga ), tomēr uzstājiet, lai darbinieks jūsu klātbūtnē pārbauda gan benzīnu, gan citu, kas paredzēts līgumā (piem. skrambas, buktes), Tā jau var jums pierakstīt nezin ko un noņemt no konta naudu.

O

W wrp 20.12.2017

Var jau mēģināt griezties bankā lai dara chargeback par neautorizētu naudas noņemšanu.

O OIi 20.12.2017

Paldies.

B Brokrs 12.01.2018

Izmantoju regulāri un piekrītu degvielas iegādei, vienā no reizēm nepaguvu uzpildīt, par ko arī nācās samaksāt. Man tika atsūtīts rēķins un fotogrāfija ar faktisko degvielas stāvokli bākā - neradās jautājumi, jo odometrs sakrita. Auto gan nemazgāju, jo tas pie viņiem ir iekļauts cenā