Helvetia Direct Marketing - Nepamatoti rēķini

Ir tāds mistisks uzņēmums, kurš izplata nelegālas nekur nereģistrētas zāles.Vni kaut kur uzzin cilvēka mājas adresi un telefonu.Tad viņi uzbāžas ar savām brīnuma zālītēm.Sola atsūtīt pa pastu.Tad kad viņus atšuj, tad vini sāk sūtīt mistiskus rēķinus par itkā izsūtītām zālēm.Pēc tam kad gribēju uzzināt viņu atrašanās vietu, lai noskaidrotu domstarpības, tad atklāju, ka kompānija strādā nelegāli kurai nav savas ne atrašanās vietas ne arī juridiskās adreses.Ir uzrādīts tikai viens telefona numurs 66013011 kurs atrodas kaut kur mistiskā zvanu centrā, kurā strādā ļoti nesavaldīgi operātori.Uzņēmums ir reģistrēts kaut kur mistiskā vietā ar reģistrācijas numuru CZ28400658 kurš nu ne kādi neatbilst LR uzņēmumu reģistra piešķirtajiem numuriem.Domāju, ka citās valstīs šo bodīti ātri slēgtu.Esiet modri un pirms darījuma uzziniet vai šim uzņēmumam ir tiesības darboties LR .

U

I Inese 07.04.2016

Negodīgas un agresīvas komerprakses kompānija Helvetia DM, balss ierakstu montāža !!!!
Šī negodīgas un agresīvas komercprakses kompānija Helvetia Direct marketing mani sāka tiranizēt ap 2009 vai 2010 gadu – nu jau īsti vairs neatceros. Negodīga komercprakse Latvijā ar likumu ir aizliegta. Likuma 12. Pantā teikts „(1) Komercpraksi uzskata par agresīvu, ja, ņemot vērā visas tās īpatnības un visus apstākļus — neatlaidīgas darbības, piespiešanu, tostarp fiziska spēka vai nesamērīgas ietekmes izmantošanu, tā būtiski ietekmē vai var būtiski ietekmēt vidusmēra patērētāja izvēles vai rīcības brīvību attiecībā uz preci vai pakalpojumu un rezultātā patērētājs pieņem vai var pieņemt tādu lēmumu par rīcību saistībā ar darījumu, kādu citādi nebūtu pieņēmis”
Sākās viss ar to, ka pieklājīgi atbildēju uz telefona zvanu un pēc ilgas pierunāšanas atļāvu , lai atsūta iepazīšanās sūtījumu, jo pēc tam vēl zvanīšot – ja gribēšu varēšu pasūtīt. Taču laicīgi uzzināju, ka prece var būt bīstama veselībai un sūtījumu pat neatvēru. Bet pēc laika, tieši tāpat kā te raksta visi apmānītie – man sāka nākt pasta uzaicinājumi saņemt sūtījumu, es negāju uz pastu. Tad kaimiņiene teica, ka esot kopējā pastkastē iemesta bandrole. Es nereaģēju uz to, jo neesu neko pasūtījusi. Tad sākās „operācija”Lindorf f” – zvani par neapmaksātiem rēķiniem un, protams, arī par viņu izdevumu segšanu. Es skaidroju, ka neesu līgumu slēgusi, ka neesu arī devusi piekrišanu nodot savus personas datus 3.personām, taču tele-juristi man piedraudēja – vai es maz zinot tādu terminu kā „distances līgums”... tā tas turpinājās – zvanīja diezgan agresīvie Lindorff „tele-juristi” apmēram 2-3 reize gadā un Pēdējos 2 gadus solīja atsūtīt mana „pasūtījuma”balss ierakstu, taču neatsūtīja. Un nu Šodien, 2016.gada 7.aprīlī ir kulminācijas diena visai šai epopjejai – zvana kārtējā agresīvā „tele-juriste”, es pieprasu ierakstu, jo zinu, ka es neko neesu pasūtījusi..... MAN ATSŪTĪJA DAUDZUS GADUS GAIDĪTO „MANAS PASŪTĪJUMA IERAKSTU”... ES NETICĒJU SAVĀM AUSĪM..... MANĀ VIETĀ RUNĀ JAUNA DĀMA.. (man jau tuvu 60...) un tūlīt pēc īsas uzrunas un jautājuma vai gribot pasutit tabletes , kautrīgi saka „,,VAARBUUT..” , tad konsultante gari stāta par tabletām un tad 2 vai 3 reizes prasa uzvārdu, kuru it kā es nosaucu.....
Ak, Dievs – nekad nedomāju, ka pašizdomātais pamatparāds 12,81eur un piedziņas izdevumi 19.08eur varētu ierosināt cilvēkiem montēt ierakstu, melot sev un citiem, nodarboties ar šādu lētu maldināšanas formātu par summu, kas nepārsniedz pat 50 eur...
Pat, ja pa manu telefonu kāds to būtu runājis – to var jebkura persona pasūtīt un es nenesu atbildību par to...
Par šo pašu tēmu:
www.sudzibas.lv
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/323965-nelaujiet_sevi_apkrapt_ar_uztura_bagatinatajiem - vēl 2009.gadā cilvēkus brīdināja, PVD arī nosauc šos produktus par neatbilstošiem tirgum, bet vienalga viss turpinās.
Jautājums paliek atklāts par izdevumu piedzinēju firmu „Lindorff” – izskatās, ka arī viņi ir aktīvi šī maldinošā biznesa satāvdaļa vai vismaz labuma ieguvēji un negodīgas komercprakses atbalstītāji. Arī Latvijas pasts laikam no šādām biznesa „perversijām” tikai iegūst.
Izpētīju Patērētāju likumu, likumu par Distances līgumu un negodīgas komercprakses likumu – viss ir manā pusē... varbūt derētu mums visiem, kuriem šī firma ir līdz „brošai” – apvienoties un apklusināt šos maldinātājus

E Edgars 18.05.2016

šitais kantoris arī zvanīaja un piedāvājā skandināvijā ražotus augstas kvalitātes skuvekļus MONDO, sakumā zvanīja stādījās priekšā kā TN TRIDE, tur jauna kompānija meklē tirgu, iepazīšanās sūtījums utt, pirmais jau kas bija teica kad rēķinu varēs apmaksāt nedēļas laikā pēc preces iepazīšnās, bet kad sūtījumu saņemu bija jāmaksā uzreiz pastā. tālāk attaisu sūtījumu, a tur kaut kādā svenīriepakojumā ielikti kaut kādi ķīnieša ražojuma lētās plastmasas loriņi kuriem tik uzrukāts Mondo uz kastītes , un galīgi neatbilst augstai skandināvu kvalitātei. un plus vēl esmu kļuvis par kaut kādu mistisku kluba biedru kur man asmeņi tik piegādāti automaātiski. Kaut kāds pilnīgs sviests!!!

E Edgars 18.05.2016

pareizi ir Mando, un vēl viņa stāstija kad nesaturot niķeli un neesot nekādi iekaisumi, paprovēju nodzīt bārdu, vis ģīmis sāka niezēt un mazi sarkani izsitumi, skujos jau kādus 10 gadus ar normālas firmas asmeņiem un nekas tāds man nav bijis, kārtējais pierādijums kad kaut kāda "no name" ķīniešu produkcija

I Inese 06.06.2016

NEvajag atbildēt iedzinējie, jo viņiem ir izveidota jauka savuenība, kura slauc dumjos, kuri kaut ko parunā ar viņiem pa telefonu un ļaujas palūtīt ir kā iepazīšanās paciņu, kas ir bezmaksas, taču pēc pāris sekundēm ir viltīgs jautājums - vis jūs pasūtīsiet ? Un te cilvēciņš domā, ka runa joprojām iet par izmēģinājuma versiju, bet pārdevēji, ka jūs pasūtīt jau īsto pasūtījumu. pēc distances līgumu šo mutisko vienošanos var uzskatīt par līgumu, taču ir viena lieta - viņi nepaskaidro pa telefonu līguma noteikumus līdz ar to tas nav īsti distances līgums un vēl - jūs nekur neesat apstiprinājis, ka šī firma drīkst nodot jūdu datus 3. Personām, kas ir piedzinēji, tāpēc tiesā vinnēs potenciālais pircējs, ja tikai sadūšosies. Bet var arī vienkārši ignorēt un ne aidīties ne no zvaniem ne no SMS. Piedzīt caur inkaso neuzdršināsies.
Te labumu gūst 3puses: ražotājs, piedzinējs un pasts. Visi kopā veido izspiešanas sistēmu.

E Erlens Rozenbergs 22.09.2016

Nu jau viņi sāk nodarboties ar monētu izsūtīšanu , kaut kādas kopijas 5 lati 1931. gads . Nominālā vērtība šaj monētai varētu būt kādi 3 euro , bet viņi prasa 19,95 . Uz sūtījuma kvīts pat nav reģistra numurs . Taisos par šo cūcību viņus uzmest .

J juzis2 03.01.2017

Es arī uzrāvos ar monētu, izrādās kopija. Vai esat kā ticis vaļā no šīs firmas, ko darījāt?

K kika14 10.10.2016

Maitas putni, man ar vienu dienu piezvanīja, pierunāja pilnas ausis par zivju ellas kapsulām. 180 Gab. Pusgadam sanāk,summa 32.90 nu pa 5 eur menesi omega 3 domaju ka normāli. Vel visu neapdomājot jau sarunas vidu večiņa ( pēc balss tā izklausījās, un kā viņa teicaaa ka viņai jau ir 75 viņa tadus dzzer un tapec tik labi jutas savos gados) saka nu sauciet savu adresi un tt.
Noliekot klausuli sāku domāt....kādi vitamīni, kādas zivju ellas???kā var pasūtīt zāles internetā??? un kāpēc viņas ir vairākās valstīs apstiprinātassssssss a pie mums ne?????
SĀku zvanīt atpakaļ uzzz to pašu numuru 66951336 zvanīju vairākas dienas vairākas reizes, a tur atbilde skan Abonents šobrīd nav sasniedzams. Tik firmu viņa kautkā gudri pārāk nosauca, sāku meklēt internetā i nekā, sapratu ka esu mēslos iekāpusi. Meklēju pa google par to kā var atgriezt preci ja esu to pārdomājusi saņemt.
Un nejauši uzgāju šaj sūdzību lapai.
Es i ar mieru samaksāt tos pasta izdevumus lai tik liek mierā, bet saprotu ka jautrība tikaai sāksies.
Varbūt kāds zin vai pastā dod pretī kādu papīru man uz rokām par to ka preci neesu saņēmusi un ka atgriezu to atpakaļ????

L Liarliar 10.10.2016

Tā vien liekas, ka leiši ir spečuki uz šāda veida "biznesu". Pirms vairākiem gadiem iekritu uz dzīvnieku pasaules pasūtījumu - dažas lapiņas par vairākiem latiem. Sapratu, kā pārmaksāju, neņēmu sūtījumus ārā no pasta. Par laimi firma bija vismaz sazvanāma. Tikai pēc vairākkārtējas telefoniskas atteikšanās beidzot izdevās pārtraukt sūtīšanu. Tagad kārtējai leišu firmai iet vaļā kārtējā akcija - piedāvāt pasūtīt grāmatas, rotas lietas utt., ar burkānu ēzelītim degungalā - "Jūs varat laimēt Škoda"un vēl "lielo laimestu, 40 tūkst eiro" (laikam). Ja esi veicis pirmo pasūtījumu , piedāvājums (katalogi) pienāk regulāri ar saldiem pavadošiem tekstiem. Palasot šo sūdzību sadaļu, ir skaidrs, ka tad, ja piedāvājums nāk no UIB (precīzi burtus neatceros, bet nu domāts lietuviešu SIA) , tad labāk neielaisties - tie ir brōļukas ar savu shēmu.

N Nim 17.01.2017

Arprats. Bet arī uzķeros ar tam monetam!! Es pēc 15 minutem sapratu, ka stulbene. Saku zvanīt - ne, numur nepieņem atpakaļ zvanus. Nu jau saņemu... Interesant ir tas, ka rēkina leja kvīts un "Apmaksas termiņs 15 dienas". BET augšā "šopočkā" saucama punkts Sanemto rekinu ludzam apmaksat 7 dienu laika. Normali?-) Vot es stūlba zoss...

A Ainarss 20.03.2017

par saņemšanu neparakstījies,tātad sūtījums līdz tevis nav nonācis.

I Ikk12345 09.12.2017

Šodien un vakar zvanīja no šī paša nummuru un stādījās priekšā kā Kristela, prasīja kaut ko par Latvenergo un to cik maksājam, piedāvāja ko labāku par izlīdzināto maksājumu, prasīja vēl personas kodu un citus datus.

V viktor2601 07.08.2018

Šodien zvanīja it kā no Lattelecom. Un centās ievākt info. Uzreiz pasūtīju tālāk. Numurs 66951336. Pēdējā laikā kaut kā sāk uzdarboties visādas finansu kompānijas, vēl kaut kas zvana. Uzreiz sūtu tālāk un bloķēju numuru. Iesaku visiem uzmanīties.

A Angelika Edele 04.09.2018

Es arī iekritu. Neko par šo agresīvo kompāniju līdz šim nebiju dzirdējusi. Kad atnāca rēķins, aizdomīgi bija, ka nav norādits uzņēmuma reģistrācijas numurs. Tad ienācu šajā mājas lapā un mani pārņēma šausmas. Rītdien sūtīšu atpakaļ, pievienošu savu vēstuli ar atteikumu turpmāk sadarboties un, ja terors turpināsies, griezīšos Valsts policijā. Un tad gatavošos ilgstošam karam ar šo kompāniju.

N Nim 04.09.2018

Es visu atsūtiju atpakaļ! Saglabaju visus kvītiņus un čekus. Tad visu saskēneju u un nosutīju pa e-pastu tai kantorai kopā ar vēstule. Saņēmejs - pasta ящик un visu laiku sekoju interneta kur ir ta paka un visu laiku stavēja taja "kaste" ka tipa neizņemta. Pagaja ļoti daudz laika un man piezvanīja-) par apmaksu! Bet es viss pāskaidroju un pārsutīju vēl reiz un mani atstaja mierā-) Ta ka sutiet atpakaļ!

A Angelika Edele 11.09.2018

Paldies, tā arī biju domājusi darīt. Visu saglabāt, ieskenēt un aizsūtīt, kopijas atstājot sev.

A Anniņa 09.12.2018

Ārprāts, manai krustmātei (85 gadi) ar pierunāja pilnas ausis un tagad man uz rokām ir kaut kādas kapsulas un rēķins + vēl pastā gaida kaut kāds krēms... Rīt sūtīšu visu atpakaļ. Cerams, ka ar to viss beigsies :(

E es 13.02.2020

Un par 7Eur atdod parādu piedzinējiem. (y)

J Janis Winza 09.03.2021

Opim arī gadījās iekrist uz šo Helvetia, tagad nāk rēķini par nepiegādātu sūtījumu, un sazvanīt viņus vispār nav izdevies, esiet uzmanīgi, krāpnieki uzdarbojas un pelna uz lētticīgiem.Tagad vēl piesaistīja parādu piedzinēju "Intrum Latvia"SIA, kas jau pieliek soda sankcijas.Jāsūdzās ekonomiskai policijai par krāpniecību un mistisko safantazēto parāda piedzīšanu.Nav ne saņemta prece, ne paraksti par saņemšanu.Ļoti lieli afēristi.Viņi citu personu vārdā pasūta preces, nepiegādā , bet vēlāk sūta caur "Intrum Latvia"SIA parāda piedzīšanu.Pelna naudu uz līdzenas vietas, neko neražojot un nepārdodot reāli, bet tikai uz papīra.