Helmiks-R

Šī kompānija piedāvā uzstādīt Jums kamīnu, par to prasot 50% priekšapmaksu. Tas ir normāli, taču, kad tā samaksāta, tad viņi atved kamīnu, bet atsakās to sākt uzstādīt, kamēr nebūs nomaksāta visa summa. Iznāk, ka kamīns vēl viņu noliktavā, bet Jūs jau visu esat samaksājis. Kātad ar uzstādīšanu, ja darbs paveikts nekvalitatīvi, tad Jums vairs nebūs iespējas izteikt pretenzijas un pieprasīt labojumus.

I Intars 24.10.2006

Mulkis :-) Neviens tev nevedīs preci kamēr nebūsi par viņu 100% samaksājis! Samaksā tev atved preci, noslēdz montāžas līgumu samaksā daļu parasti 40% kad darbi pabeigti un tev nav kur piepisties vari parakstīt darbu pieņemšanas nodošanas aktu un vari sākt kurināt!

A Andris-Intaram 15.03.2008

Intar, muļķis esi pats, ja neproti izlasīt rakstīto ... "kompānija piedāvā uzstādīt Jums kamīnu".

A Andris 26.11.2008

Intars, cik zinu, ir HelmiksR darbu vadītājs ... attiecīgi, izdariet secinājumus, kāda ir viņu attieksme, ja viņš nosauc savu klientu (ienākumu avotu) par muļķi ... žēl man tādus pašpārliecinātus neveiksminiekus, kas nesaprot, ka savas uzpūtības dēļ zaudēs kaudzi klientu...