Helena Vinogradova - Krāpšana

Helena Vinogradova ir pazīstama krāpniece, kura par grāmatvedi strādājusi vienlaicīgi 11 uzņēmumos, viltojusi darba devēju parakstus, par ko vairākkārt izsaukta uz finanšu nodaļu, un saņēmusi slimības lapu 15 tūkstošu latu apmērā, par ko pat prezidents nevarēja paļauties. Man ir ļoti žēl, ka pateicoties man, kas par viņu apžēlojās, viņa netika ieslodzīta cietumā.
Елена Виноградова - это известная аферистка, которая работала бухгалтером одновременно в 11 фирмах, подделывала подписи работодателей, за что неоднократно вызывалась в финансовый департамент, и получала больничные в размере 15 тысяч лат, на которые даже не мог рассчитывать президент. Очень сожалею что благодаря мне, которая ее пожалела, ее не посадили в тюрьму.

D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes