Helēna Dzene un Sandris Voitkevičs no Cēsīm - Negodprātīgi īrnieki

Dzīvojamo telpu izīrētāji!
Personas sandris voitkevičs un helēna dzene no cēsīm ir negodprātīgi-nenomaksā laicīgi komunālos maksājumus,atstāj aiz sevis netīras telpas!
Pēdējos komunālos un īri nenomaksā un atstāj netīras,piešmucētas telpas,kuras viņi dzīvojot nekad nav pienācīgi uzkopuši,kad tika no saimnieka puses aizrādīts,ka ir jāuzkopj,tad ar birsti tika uzslaucīts""plāna vidus"",jo helēnai dzenei izrādās ir tāds jēdziens kā ''mana komforta zona""...Šmucīga persona-helēna dzene dzim.1996.G. Strādā cēsu circle k.

G

G GUNUCIS 06.10.2017

Meiča ir zināma,ir nākusi no tādas vides,kur dzīvo šmucē līdz ausīm...

P Pīļuks 13.11.2017

Paši jūs dzīvojat šmuce līdz ausīm, dzērāji nelaimīgie.

B beer 07.10.2017

Ir stulbi komentēt savu kļauzu...

C CastorTroy 07.10.2017

Ja nesamaksā īri un komunālos,tad tas ir slikti, bet kāpēc Jūs iedomājāties, ka Jūs varat aizrādīt,ka telpas nav uzkoptas? Ja cilvēks no Jums īrē dzīvokli, tad tas ir viņa darīšana,kad un kā uzkopt.
Godīgi sakot, ja es īrētu dzīvokli, un īpašnieks mēģinātu man aizrādīt, par to ka telpas nav uzkoptas, es uzreiz meklētu citu dzīvokli un vēl padomātu, vai kaut ko tādam maksāt!
Un ja tas atkārtotos vēlreiz, tad noteikti nemaksātu!

B Berta 03.11.2017

Šie cilvēki īrēja mājas pirmo stāvu un ir koplietošanas telpas,piem.,ieejas gaitenis...

T Thinker1234 13.11.2017

Šī sūdzība līdz galam nav patiesa,jo netiek minēti visi faktori saistībā ar šīs dzīvesvietas izīrēšanu arī no izīrētāju puses. Jo katram kokam divi gali un ne vienmēr var ticēt tikai vienai pusei. Un noteikti neuzskatu,ka ir vajadzība publicēt cilvēka darba vietu un dzimšanas gadu.

V Vineta Karkliņa 13.11.2017

Cien.,Andri un Guna Āboltiņi, vēl joprojām nespējat pārdzīvot, ka pazaudējāt muļķa īrnieciņus, kuri Jums bija gana ērti, un reāli slaucami naudas izteiksmē? Īres līguma nebija, tiesību nekādu. Principā,ja nezinājāt, tad līgumā parasti mēdz atrunāt Pušu pienākumus un Tiesības, Likums par dzīvojamo telpu īri pārkāpts visos punktos, ložņāšana pa īrnieku mantām , īrnieku prombūtnē, viņu telpu, WC , produktu, mantu lietošana, savu zīdaiņu piekakāto pamperu pamešana pie īrnieku durvīm iznešanai, skaitītāju rādījumu slēpšana, patērētā slēpšana, neziņošana, nekādu čeku pretī nedošana, jo bailes no VID, tas ir NORMĀLI? Nu tad tā. Par šo visu būs jāatbild, vai nu patīk vai nē, vai arī atsaucat savu apmelojošo ierakstu.

V Vineta Karkliņa 13.11.2017

P.s. Tā kā neesmu radusi komunicēt tik zemā līmenī, un tā kā šeit ir minēta daļa no cilvēka sensitīviem datiem un ir virkne citu pārkāpumu veidu, tad ar šo daru zināmu, ka pāriešu sev pierastā komunikācijas līmenī, saskaņā ar LR likum došanu. Uz satikšanos.