HC Lounge / Estētikas centrs - friziere Anna Paņina

Šajā ziemā bija manas kāzas. Dzīvoju Ķengaragā, tāpēc ērtības labad meklēju frizieri/meikapa speciālistu iespējami tuvu mājām. Tuvākais salons, kur abus pakalpojumus piedāvā ir HC Lounge (iepriekš tur biju bijusi uz dzintara nūjiņu sejas masāžu pie Elvīras, ar ko biju arī ļoti apmierināta). Lai nebūtu nekādu pārpratumu, tad pierakstoties devos uz salonu pati (nevis pa telefonu). Jā, friziere/meikapa speciāliste Anna tajā dienā pieņem klientus. (pie viņas gan nebiju iepriekš bijusi, bet internetā nekādu negatīvu atsauksmju nebija). Noteiktā dienā esmu klāt un viss notiek. Es nevienam un nekam neļāvu sabojāt savas kāzas, bet bija lietas kas bija ļoti nekorektas (piebildīšu, ka citās un lētākās Ķengaraga frizētavās nav novērotas ):
1. Pārmetumi, ka neesmu pierakstījusies uz frizūras izmēģinājumu (wf man to neviens nepiedāvāja un es to neuzskatu par vajadzīgu; vienmēr un visur no maniem krāšņajiem matiem ir varēts radīt kas skaists). Beigās atrada, ka vainīga esot administratore, kurai nācās man pārmērīgi atvainoties
2.Runāja praktiski tikai krieviski, lai gan manīju, ka valsts valodas zināšanas viņai ir pieteikamas
3. Stulbi komentāri par to, ka viņa gan neprecētos ziemā un "ka ar makiāžu es tomēr esot skaista" (!)
4.Mēģināja atkārtoti manai bālajai sejai uzšmiņķēt pārmēru tumšas uzacis (iespējams, ka tas atbilst kosmetoloģijas principiem, bet es (un mani tuvie) pie tādām neesmu pieradusi un ar tādām nejustos komfortabli)

Tā, ka neejiet pie Annas, ir Ķengaragā (iespējams, ka arī tajā pašā salonā) citas solīdas un profesionālas frizieres.

E

W WAWLIK 14.12.2014

к сожалению этот горе -салон мне тоже испортил праздник у меня был юбилей и я пошла к ним, сбежала в слезах от их хамства и наглости. А оказывается это уже тенденция - ни одна я плакала от этих уродов.

K klient28 03.02.2015

Мне в этом салоне испортили знаменательный день + день рождения. В день рождения хамством парикмахер и администатор довели меня до слез, что мне пришлось уйти в свой день рождения с мокрой головой. Никто ничего не возместил и даже не извинились
Значит все таки их подбирают спецаильно таких раз смотрю они целенаправленно людям праздники портят. Я так и думала что это от хозяйки зависит, значит такая политика.
УЖАСНО

K klient28 03.02.2015

о всеми предыдцщими согласна пострадавшими
скорее всего парикмахершу которая испортила мне д.р. звали ирина

K klient28 03.02.2015

я тоже раньше давно туда ходила часто, но я ходила к нормальной, не помню как зовут, может Анна, она потом ушла в декрет. Со светлыми волосами - хорошая мастер парикмахер. А остальные хамки криворукие. Какое мне дело где они участвуют если стричь и укладывать не умеют и общаться с клиентом тоже. участвовать в конкурсах и работать с клиентами разные вещи