www.sudzibas.lv Hbc Broker un Western Union Naudas izkrāpšana un Naudas neatgriešana

Hbc Broker un Western Union - Naudas izkrāpšana un Naudas neatgriešana

HBC broker viens tās pārstāvjiem pagājušā gada februāra mēnesi pa tel. Piedāvāja man labu peļņu, kam piekritu. Paņēmu kredītus un ieguldīju 7200 euro. Nauda ieguldīta, bet tā man neko nepaskaidrojot-tās pārstāvis pats veica darījums bez manis-man neko nesakot. Pagāja divas nedēļas un vairs tās brokeru firmas pārstāvja nedz mana ieguldītā nauda. Pagājuša gada maija saņēmu zvanu no tas brokeru saita. Piedāvāja arī peļņu, bet tad jau pats priekšnieks, no kā atteicos-palūdzu lai naudu man atgriež, bet tiku bloķēts brokeru saitam.
Savukārt west union piedāvāja man naudu atgriezt, bet par attiecīgu samaksu 2030 euro. Pārskaitīju 1470 euro un pateicu ka man naudas vairs nav. Vienalga viņi vēl pieprasa un 560 euro. Naudu atpakaļ neatgriez.

Dainis 12.09.2018

Te jau drīzāk jāsūdzas radītājam, ka jums smadzeņu vietā čuras skalojas, laikam vēl neesat iebraucis, ka tas, kas uzdodas par ''western union'' arī jūs čakarē.

Pacco_al 13.09.2018

Muļķi pat baznīcā nopērs.