www.sudzibas.lv HAWK Datora remonts

HAWK - Datora remonts

Aiznesu portatIvo datoru uz remontu, kur to desmit dienu laikā it kā sataisīja par 70Ls. Atnākot pakaļ datoram samaksāju prasīto summu un priecīgs paņēmu savu it kā ejošo datoru. Aizejot mājās un ieslēdzot konstatēju to, ka dators uzvedas taisni tāpat kā pirms es atdevu remontā. Ejot atpakaļ un prasot atmaksāt manis samaksāto naudu, un tai pat laikā uzrādot neejošo datoru, man pasaka ka viss ir kārtībā un naudu man neatgriezīs. Nu vēl pa virsu visam tam no tā ka dators līdz galam neieslēdzas ir nobrucis windows. Nu nav ne datora ne naudas! Nenesiet biroja tehniku uz HAWK Cēsīs, Vaļņu 7

MacBeton 19.01.2011

Izskatās, ka tu pats neko nesaproti un vaino kantori neattaisnoti. To es spriežu pēc tā kā tu raksti (deģenerāts) un cik daudz svarīgas informācijas paskaidroji (necik).

B bu buu 28.02.2011

Atļaušos piekrist Andron Mc. Ja raksta, tad raksta par lietas būtību.
Ar vārdiem "neiet" un "nestrādā" nekas nav pateikt...

D Datorists 06.06.2011

Diemžēl Aivarveidīgas sūdzības par datorkantoriem ir 9as no 10it - kaut kas līdzīgs Tautas Balsij, kur absolūti nezinoši cilvēki savā prātā izvērtē lietas (viņuprāt, problēmas), par kurām neko absolūti nesaprot un to vēl nekaunās izbazūnēt visai Latvijai.