www.sudzibas.lv Harmony Life Latvia Krāpšana, slikts serviss.

Harmony Life Latvia - Krāpšana, slikts serviss.

Labi, iespējams, 9. marss pastāv, bet nedomāju, ka trīsdesmitais! :D
Varbūt ir kāds mārketinga speciālists no Latvijas, kas gribētu izrādīt palīdzīgu žestu un izlīdzēties ar gramatikas, utt jautājumiem, un izstāstīt, ka Latvijas tirgū nevar ielīst dzēšot ārā reālu lietotāju atsauksmes, ja tās ir bijušas neitrālas, vai negatīvas, un cerēt, ka nopērkot labas atsauksmes vai kopējot bildes no interneta, varētu atgūt zaudēto! Diemžēl, tieši otrādi! #harmonylifelatvia

Q

D Dīvainīte 16.08.2016

Interesanti, ka šo pašu bildi viņi izmanto savā lietuviešu mājaslapā, tikai tur norādītā laika starpība ir 3 mēneši:

A Aija, Aija 28.07.2018

Harmony life ir krāpnieki. Nu nav nekāda efekta. Citi nu tik uzkrītoši raksta,ka palīdz, noteikti. Rezultāts ir nulle! Neuzķeraties uz šīs reklāmas, esmu mēğinājusi un rezultātu nav pat 2 mēnešu laikā.