Harijs Tomaševskis, Emanuels Entonijs Tomaševskis, Daniels Viljams Tomaševskis - Nesamaksāta īre un komunālie

Ja vēlaties sev arogantus un bezkaunīgus nemaksātājus, droši slēdziet līgumu ar kādu no tomaševskiem. Lai mierīgi naktīs gulētu, nekādā gadījumā neprasiet uzrādīt atsauksmes no iepriekšējiem izīrētājiem, īres maksas un komunālo pakalpojumu apmaksas izdrukas no bankas. Noteikti nevajag prasīt kādus ienākumus apliecinošus dokumentus.

TasEsLV 16.09.2022

Tu izsniedz 20 gadu kredītu vai izīrē dzīvokli? atsauksme? bankas izdrukas? Ienākumu apliecinoši dokumenti? kapēc CV vēl neprasi?
Ja nesniedz apmaksu par sniegto pakalpojumu pēc mēneša - met ārā un normāla prakse ir drošības nauda pirms ievākšanās. nebūtu problēmas.

H hehe 16.09.2022

Tu nodod lietošanā cilvēkam īpašumu vairāku desmitu tūkstošu vērtībā. Ko vēlāk saņemsi iespējamo zaudējumu atlīdzināšanai ? 500 eur? Ja no viņa nav ko ņemt pat līgums neko nedod.

TasEsLV 16.09.2022

te nav runa par bojājumiem, bet gan nemaksāšanu. bojājumu risks arī ir jāapzinās un līgumā to var iekļaut.