www.sudzibas.lv Happykoala.lv Nesaņemu pasūtīto preci

Happykoala.lv - Nesaņemu pasūtīto preci

Pasūtīju term zābakus divus pārus. Nācās samaksāt uzreiz. Mājas lapā rakstīts, ka preci piegādā triju dienu laikā vai ātrāk. Jau pagājušas sešas dienas. Par preci nav nekādas informācijas. Tikai kaut kāda ana, Happykoala. [slēpt]@happykoala.lv sūta vēstules, lai iegādājos viņu preci. Uz manu atbildi nereaģē.

Rakstu tāpēc, lai cilvēki neuzķeras uz šādām interneta veikala lakstīgalām. Pirmo reizi saskaros ar šādu attieksmi. Mācība man un informācija citiem.

E elisia 10.10.2022

Happykoala.lv ir banāls krāpnieku kantoris. Pasūtīju ziemas zābakus bet biju gudraks un izmantoju iespēju maksāt kurjeram pie preces saņemšanas. (tagad domaju ka šī iespēja ir speciāli pievienota lai vairotu uzticību)

Tāpat saņēmu visādus super-puper piedāvajumus no Ana, kas rakstīja katru dienu.
Protams ka zābakus neesmu redzējis. Pieprasīju DPD sūtījuma izsekošanas kodu, atsūtīja ciparinus kas neko nenozīmē.
Neuzķerieties uz šiem krāpniekiem.

B Borgore 02.11.2022

Bet vai preci sada veida sanemat?

R RuutaDuuda 22.11.2022

Man arī līdzīga pieredze. Es biju pacietīgāka, gaidīju vairāk kā 20 dienas. Vakar uzrakstīju ka vēlis naudu atpakaļ. Viņi manu ziņu noignorēja un vakarā atsūtīja ekektroniskh rēķinu ar nepareiziem datumiem, it kā vakar būtu pasūtījusi, un nestrādājošu dpd izsekošanas numuru. Rakstīju ka dokuments nav korekts un preci man nevajag, lai sūta naudu uz konta, nevis zābakys no kuriem atteicos. Tad šodien tasūtījs vēl vienu epastu, kas saucas” Pasūtiet Atjaunināšanas paziņojumu no [happykoala-lv] pasūtījumam #HKLV8705”. Rakstīju, ka es jau vakar atteicos no zābakiem, lai takš naudu sūta. Uz to man atbildēja” Sveiki!

Jūsu pasūtījums ir nosūtīts ar DPD un izsekošanas numuru ___05818024135351

šajā posmā nevar atcelt. ”
Nebūtu nesakritības ar datumiem un nestrādājošs pakas izsekošanas numurs, domātu ka sakritība, bet visa situācijas kopaina liek domāt ka krāpnieki, kas nav godīgi pret pircēju.

M Margohaaa 02.12.2022

Vai kāds ir iesniedzis ptac iesniegumu par tiem krāpniekiem ?pasūtīju arī es preci 21.11,protams neko nesaņemu.raksta ka jau visiem ka ir problēmas ar kurjeru