HANUMAN

Indijas preču veikalā HANUMAN nopirku T-kreklu par 10Ls,kas pēc nedēļas burtiski izšķīda vienkārši to nēsājot...laikam indieši ne tikai sūdīgi strādā,bet arī ar sūdiem strādā..

E elu 02.02.2007

Muļķības!! Indieši ir labi un strādīgi cilvēki un es šaubos, vai krekls var izšķīst tikai no nēsāšanas. no dusmām varbūt gan.. man ir tai pašā veikalā pirkts ar šivas attēlu .. nēsāju jau vismaz trīs gadus un vēl joprojām izskatās okei. + ēdnīca viņiem ir jauka ar interesantiem vēdiskās virtuves paraugiem:) HANUMAN ir okei!

A Anna 19.06.2008

Nopirku tējas un palmu cukuru HANUMAN veikalā un esmu ļoti apmierināta.Noteikti iešu vēl.Tēja smaržo pēc tējas, nevis sakaltušiem salmiem kā dažviet lielveikalos.Dabīgs un pareizi glabāts tomēr ir vērtīgāks.