Hansabanka - Kredits

Pati biju vainiga, vairak ka divi gadi atpakal biju panemusi toreiz tik popularo EGO karti 450 LVL apmera, tiku kavejusi 3 menesus, jo biju palikusi bez darba.Mani ielika Creditreforma, tachu tiklidz atsaku stradat, 4 menesu laika panemto naudas summu plus soda procentus atmaksaju, tadejadi nepaliekot nevienam neko parada, tachu joprojam Hansabanka nav uzskatijusi par vajadzigu Creditreformam aizsutit pazinjojumu, ka man nekadu paradsaistibu nav un joprojam esmu Creditreforma ka paradniece, kas nav apmaksajusi nevienu santimu!!!Esmu griezusies gan Hansabanka ne vienu vien reizi, gan zvanijusi uz Creditreformu.Lieliski apzinos, ka pati biju vainiga, ka laicigi netiku samaksajusi, tachu esmu izpildijusi savas saistibas.Kur paliek bankas saistibas pret mani????????

B

Komentāri (6)

I ieva 10.06.2008

cik zinu, ta no kreditreformas dzes pec gada...

A Argo Feldmanis 10.06.2008

Tur nu Tu pati vainīga, nevajag ņemt Ego karti.

J juris7oo7 06.07.2008

nu ko varu ieteikt . jā man tādzs jautājums vai tev ir saglabājušas pārskaitījumu kvīti jo viņas spēlē svarīgu lomu . kanekā ja ir saglabājušas kvītis tās ir jānes uz Creditreformam vai ari uz Hansabanka . bet ja tāda lieta kā kvītis tev nav saglabājušas pienāksies griesties ( Valsts cilvēktiesību birojam katrs cilvēks var iesniegt sūdzību. Sūdzības izskatīšana ir konfidenciāls un bezmaksas process. Tā rezultāts ir rekomendācija vai pušu mierizlīgums.
Katrs cilvēks var iesniegt Valsts cilvēktiesību birojam sūdzību, ja viņš vai viņa saskata iespējamu savu vai citu personu cilvēktiesību pārkāpumu. Sūdzības izskatīšanas mērķis ir likvidēt pārkāpumu un/vai noslēgt pušu mierizlīgumu.

tāka padoms tev ir bet ja tomer vajadziga cita juridiska palīdzība tad pienāksies mus kontakteties uz manu e pastu ( [slēpt]@inbox.lv )

A ala 17.08.2008

Creditreform majas lapā rakstīts, ka info datubazē ir uz 10 gadiem!!!

Z Zane 19.09.2008

Jā, tieši tā. Pati arī zinu, ka uz 10 gadiem. Mūsdienās diemžēl nevienu neinteresē, ka nav darbs, neviens jau tur nav vainīgs...

D Dana 24.11.2008

Hansene rullē!

Man arī bija radušās problēmas ar ego kartes apmaksu, bet nu jau 4 mēnešus varu teikt, ka viss ir nokārtots. Tomēr debīlā hansene ir nosūtījusi tiesas pieprasījumu uz Juliuss un Paus konsults, jo par ego karti es vēl aizvien neesot neko maksājusi, proti, tā naudiņa pārskaitīta studiju kredītam, par kuru kā reizi maksāju, jo beidzot man banka atsūtījusi maksājumu grafiku.
Lai dzīve liktos pavisam intresanta, tad bankā saņēmu izdruku, kur parādās info, ka sākotnēji tā nauda tiešām ir pārskaitīta studiju kredītam, bet tad atskaitīta atpakaļ, taču hansenē procenti par kavējumiem aug ne vairs pa dienām, bet stundām. Es līdz ar to bankai esmu parādā to pašu summu, kuru jau ieskaitīju. Un uz jautājumu, kāpēc Paus konsult sazinoties ar jūsu banku, pateica, ka tā nauda ir ieskaitīta par studiju kredītu, es uzzināju, ka man viņi pret mani vērsušies tikai Julianuss.
Pauss konsult, kā izrādās es biju pati personīgi lūgusi vērsties pret mani par nenokartotām parādsaistībām. Ko tik visu nevari par sevi uzzināt bankā!
Tāpēc, esiet Jūs visi parējie gudrāki par mani un nepinaties ar Hanseni!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes