Hansabanka

Neiesaku nevienam iet strādāt uz Hansabankas Ķīpsalas filiāli,vadība vienkārši drausmīga,īpaši 1.st. vadītāja,motivācijas pilnīgi nekādas,visu laiku kliedz un nosoda darbiniekus.Ne vienu reizi nav uzslavējusi nevienu,liela daļa no stradājošajiem iet projām,jo nevar izturēt tādu izturēšanos.Kā var stradāt tāda vadītāja galvenajā filiālē, kur skatās vadība?Kā var tādos apstākļos normāli stradāt un apkalpot klientus?Neviens jau nav vainīgs,ka izpaužās vecmeitas sindroms,padomājiet par apkārtējiem,par cilvēkiem kas stradā blakus!!!

1 123 16.09.2006

Vispār jau Kipsala neskaitās galvenā filiāle. HB tādas vispār nav- visas ir katra pati par sevi :)

Z Zita 17.09.2006

Nu vispar jau pirmkart Kipsalas filiales vaditaja nav vecmeita, un otrkart vina nekad nekliedz.. Un treskart, no tas filiales vel neviens darbinieks nav aizgajis labpratigi, ja nu vienigi kads idiots atlaists:)

0 00--00 06.10.2006

3 gadus atpakaļ atnākort uz Hansa Bankas darba interviju biju sagaidīt ar tādu sējas izteiksmi no atlases specialista, ka vispār atzimēju sev iekša ka nekad nestradāšu tajā kantorī! Bet ka klients lietoju HB pakalpojumus, gan ka privātpersona, gab ka uzņēmums.

Z Zane 11.10.2006

Tā sejas izteiksme laikam bija par kandidātalatviešu valodas zināšanām:))

Z zane 17.07.2008

Tas vispār kaut kāds unikums tanī HB vadība visu laiku pieprasa no operātoriem vienkārši neiedomajamākas lietas(iet runa par plāniem).Tiek tā nodzīti un vēl par smieklīgu naudu, par pēdējiem grašiem. Jāpilda tadi plāni, kurus nemaz gandrīz nav iespējams izpildīt nu protams, lai nav jāmaksā tipa prēmijas.Nu man draudzene noteikti ies prom no HB un teica, ka ļoti daudzi kolēģī un citi darbinieki ar.Tākā sai iestadei laikam jasak domat par darbinieku noturēsanu un taktikas maiņu pret darbiniekiem