www.sudzibas.lv Hansa Auto Nekvalitatīvs un neadekvāti dārgs remonts

Hansa Auto - Nekvalitatīvs un neadekvāti dārgs remonts

Aizvedu nodzēst kļūdu airbag un apskatīties bremzes. Rezultātā 50LVL, bremzēm dačiks nostāvēja 100km. un airbag lampiņa atkal deg.°
Koroče diletantu un augļotāju kantoris. Stipri līdzinās Raivo Dobelē.

B

N natuks8 01.07.2012

Pilnīgi piekrītu!
Būdama tipiska pilsētas blondīne, kad vajadzēja pārbaudīt manu Peugeot uzticējos, , dīleru salonam, , cerēju, ka tur nepiemānīs un izdarīs visu pēc sirdsapziņas - taču salons, nevis kaut kāds kaktu serviss. Rezultātā jau 4 reizi braucu labot vienu un to pašu kļūdu! Tas nekas ka sākumā bija diagnostika kas NOTEICA kļūdu, bet samainot detaļu par 300 lvl izrādās, ka jau cita kļūda...
Rezultātā beigti nervi, izčakarēts atvaļinājums un tukšs maciņš!!! Ak jā un draugu smiekli par manu lētticību :(
Jā, laikam tomēr ticēt šiem, , meistariem, , (kuri laikam savākti caur blatu) nevar!!! DIEMŽĒL :(((