HANASABANKA

uvazajemije druzja, kotorije sobirajutsa bratj kredit na pokupku zilja! starajtesj neobrashatsa v hansabank. Poveduju o svojom opite v etom neljogkom dele: znacit nacalosj s togo kak podal, bumagi, vsjo bilo ok. dali neploxuju % stavku, vsjo vrode putjom. podpisal s prodavcom dogovor o pokupke, oplatil natariusa, sobiralsa oplacivatj gosudarstvennije poshlini i vdrug!!! mne zvonit iz hansabanka celovek i govorit cto vash scot zablokirovan, prosim javitsa v saules akmens k takomu to celoveku. nu ja prixozu i mne zajavlajut cto nedadut kredit, potomu cto cerez moj schot proshlo neskolko tisech deneg za paru mesjacev, objasnitj o proisxozdeniji kotorix ja nesmog objasnitj, tojestj zalegalitj. nu i vot, govorit mne etot keks v sailes akmense, ili vi dajote veskije objasnenije po povodu etix nemalix sumnm, ili mi vas vezlivo poprosim zakritj scot!!! blja, a ranshe vi nemogli ob etom skazatj??? ja bi nezaklucal dagovor o pokupke kvartiri, neplatil bi natariusu i t d. eto povezlo cto vsjo vsplilo do viplati kredita, a to nachal bi ja platitj kredit.. i vdrug ! skazali bi otdsavaj ili ubirajsa na ulicu!!! skoti odnim slovom. derzitesj ot nix podalshe. ja ranshe dumal cto super bank. vo vsex ugolkax strani jestj, ocenj udobno! no bolshe tuda nenagoj!

A apolon 21.05.2007

Nepiekritu, jo to neizdomaja Hansabanka, bet valsts likums, ka Jums ir jauzrada Jusu legalie ienakumi, ja Jus to neuzradiet, viniem ir pilnigas tiesibas Jums slegt kontu!

J juri 21.03.2008

Maukas Hansabanka! Viņi visi mūs apzog!!! Unibanka vispār nav banka, tur netik darbinieki loxi, bet visa sistēma caur pakaļu veidota, droši vien valdē ānusi sēž!!! paskaties kādas viņiem reklāmas: pirmā klase vārda tiešajā nozīmē, mārketinga direktors īsts auns, tad jau labākiet uz zemes banku vai krājbanku, lohi jau arī viņi bet za to netik lieli pidari un olgarhi!

I inga 21.03.2008

Sparotu tikai to, ka ar bankām jokot nevar, un, ka tām ir jāseko līdz, jo arī man ir gadījies saskarties ar ļoti nepatīkamu situāciju. Man arī ir kredīts, tikai dnb nord bankā. Pati eju un sekoju tam, kā tiek pārskaitīti mani maksājumi par māju. Pagājušo gadu parmainīju gada procentu likmi uz mazāko, arī samaksāju ne mazu summu notāram, zemes grāmatai. No jaunā līguma pielikuma datuma vajadzēja samazināties gada procentu likmei, bet nekā. Tikai nejauša gadījuma pēc iegāju bankā, un izrādas, ka turpinu maksāt pēc vecās likmes, pat jauno papīru nav uz vietas bankā. Saprotu tikai to, ka ja nebūtu iegājusi, tad maksātu vairāk, nekā vajadzētu. Ļoti žēl, ka banka neseko līdz tam, kā notiek maksājumi, jo tas ir neprāts kaman pašai ir jāseko tam un jādara tas, ko neuzskatu par vajadzīgu. Tomēr tā ir banka un ir jābūt uzticamai. Manu naudu atgrieza tikai pēc pusgada, protams tur nabija miljons, bet tā tomēr ir mana. Domāju, ka atsūtīs vismaz atvainošanās vestuli, bet nekā, ja gribi redzēt vai ir pārskaitīta nauda paskaties ienternetbankā. Nesagaidīju es no bankas to uzticību, jo tā mani pievīla, bet tomēr uzskatu, ka viņiem vajadzēja atvainoties, jo pati pamanīju kļūdu, bet ja nebūtu, tad maksātu viņiem lieku prēmiju!!! Tā kā sekojiet saviem maksājumiem!!!