www.sudzibas.lv Hairbaltic Nekvalitatīva apkalpošana

Hairbaltic - Nekvalitatīva apkalpošana

Draudzene man uzdāvināja dāvanu karti Olympia tc skaistumkopšanas salona! Pirmkārt to nevar nosaukt par salonu-tur valda haoss-netīrība, nekārtība, neaudzīnatība utt. un pats galvenais meistaru neprofisionalitāte, nevīžība un lietojamo materialu kvalitāte-šausmīga... Es pirmo reiz redzu kaut ko tādu-melns vīrietis skraida pa salonu turpu šurpu un lamājas angliski... par nelaimi esmu tulks un sapratu notiekošo!!! Es nesaprotu kā cilvēki strādā tādos apstākļos, kur ir sanitārais dienests????
Beigubeigās es izgaju no tc Olympias frizētavas un ta manikīra bodītes sašauta... par tādu kvalitāti un kad ieraudzīju cenas, es pati noteikti nebūtu maksājusi'!!! Salonam noveicās, ka man bija dāvanu karte, pretēji būtu liels skandāls!!! Bet sanitārais dienets gan jābridina!!!

D

! !!! 29.10.2008

Bridinu!!!
No sakuma zvaniju uz so salonu un interesejos par cenam. Cenas man likas pienemamas, jo par pusgaru matu krasojumu, griezumu un veidojumu man teica, ka bus jamaksa lidz 40, 00 Ls, tapec ari nolemu pierakstities, jo interneta aplukoju salona piedavajumu un mani sis salons uzrunaja, jo likas, ka salons ir diez gan augsta limeni. Pec paris dienam jau viesojos salona "Hair Baltic" sieviesu salona telpas. Velejos nokrasot, nogriezt un ieveidot matus. Protams, to es veicu, bet kvalitate un cena mani sokeja. Esmu ar mieru maksat, bet, lai kvalitate atbilst cenai. Man par pusgaru matu krasosanu divos tonos un matu apgriesanu, par frizuru tas, kas man bija uz galvas es nenosauksu man paprasija 60, 00 Ls. Es biju soka! Pirms ejat uz so salonu parliecinieties par meistaru prasmi un cenas parjautajiet desmit reizes, jo administratore lidinas pa makoniem un peta visus ar savu tukso skatienu.

M Margo 29.10.2008

I Etot salon s4itaetsja samii dorogim v rajone a kak okazalosj rabotajut odni pro6mandovki i neu4i katorie za va6i dengi urodujut Vas ! :(

X xxx 30.10.2008

4to zna4et 'pro6mandovki'?

S SVETA 14.11.2008

Hocju podelitsja svoim vpecatlenijem o salona "HAIR BALTIC". Kazdij raz kuda bi ja ne hodila sdelatj pricesku ili pokrasitsja mne vsje vremja ne vezet!
Salon posle kotorih ja bila v takom "vostorge", cto nikomu nesovetuju ih poseshatj: Salon kak salon, remont ne ponjatnij, mozet eto dlja nih schetajetsja stilno? No atmosfera tam tocno neujutnaja! Xocju otmetitj cto ceni beshenije, i sovershenno nesootvetstvujut polucennomu rezultatu! Cto mne ne ponravilosj: - otnoshenije - master (javno ne lubit svoju rabotu). Zaplatitj 45, -Ls ni za cto (pokraska i ukladka) - Da! :) Zabila pro ukladku rasskazatj! Ja jej govorju ulazite menja kak obicno (krugloj rascheskoj), A ona mne govorit "U vas slishkom dlinnije volosi"! (a ja dumaju nu ne takije uz i dlinnije, vrode bi v drugih salonah ukladivali!). Voobsem ona menja poprosila opustitj golovu vniz i visushitj ih! A potom ona ukladivala rascheskoj (no uze formi ne bilo!) Eto bilo uzasno! Cto mne ne ponravilsoj: - Kak ona mne sdelala pricesku! (kogda ona mne rasskazivala kak eto budet vigljadetj, ja sebe predstavila, i reshila cto budet ocenj horosho! No kogda ona eto sdelala!!! :) Ja prijehala domoj i pomila GOLOVU! - A samoje smeshnoje kak ona menja krasila! :) Ona menja krasit volosi i ostavlajet obodok. Nu ja dumaju ona znajet cto delajet, mozet ego kak to potom specialno budet smivatj! Ne tut to bilo! Ona uze vse zakoncila, a obdok ostalsja! Ja jej govorju: "A etot obodok tak i ostanetsja?", Na cto ona mne otvecajet:) : "Nu u vas ze volosi raspushennije, vi volosami prekrojete, i nicego ne budet vidno!!!"

I Ilze 18.11.2008

Cik cilveku, tik viedoklu!!!
Es ari esmu pabijusi Hair Baltic salona. Biju pie loti jaukas, tumsmatainas meistarites krasot matus. Biju loti apmierinata ar rezultatu, jo darbu vina veica atri un kvalitativi. Vienigais, kas man loti apbedinaja ir augsta cena, bet nu kopuma salonins diez gan jauks.

S santa 08.05.2009

nu man par šo salonu ir dalītas jūtas! ir gan pozitīva, gan negatīva pieredze, bet to melnādano losi gan zinu! nācies bieži viņu apkalpot savā darba vietā un vienmēr viņš taisa skandālus ne par ko! tiešām pretīgs cilvēks!

N nata 23.06.2010

pierakstijos pie Intas uz matu griesanu, nez kapec mani frizeja cita -ne Inta, bet vina bija turpat.friziere bija krieviete, pie tam rupja..kad gaju prom gandriz izpludusi asaraas no rupjaas attieksmes un klienta apmelosanu-ka pieraksties pie viena friziera, bet tevi frizee cits.vairs tur neiesu.gribas pateikt meiteneem no Hairbaltic-ja jus gribat turet reputaciju, nevajag turet tadus frizierus, kaa man patraapiijaas, ne vina ieteica matu krasu, ne griezumu, neko.prasiju, lai nokraso man sarkanas skipsnas(pasai man mati tumsi bruni), sii izbalina man un pasaka, ka sarkanas maajaas pati nokrasosi!!!Varbut citam meiteneem ir paveicies ar frizieri, bet diemzel man nee!

N nata 23.06.2010

sonedel biju Hairbaltic.1)pierakstijos pie Intas-bet matus grieza krievu tautibas sieviete, pie tam rupja, bet Inta sedeja pretim frizierkreeslaa un atputaas.nesaprotu kapec taa, ja pierakstijos pie vinas??? 2)taa ka man ir tumsi bruni mati ludzu, lai izbalina skipsnas u nokraso sarkanas, sii izbalinaajaa un tadas arii atstaja, pateica, ka sarkanas varu pati maajaas notoneeT!!!KAAPEC gaju pie friziera, ja pati majas varu izdariit!!! 3)kad jautaju, lai iesaka matu griezumu un matu krau, tikai paraustija plecus!!!ludzu, lai aplidzina matu galus, sii panem un nogriez 5-6 cm.meitenes, milas, man godigi gribejaas raudaat, bet es notureejos.varbut Jums paveicaas ar frizieri, bet man gan nee!!!vairs uz turieni neiesu, kaut pirms izlaiduma biju domajusi iet taisit frizuru un meikapu, betpec sii incidenta vairs ne!!!

M Mince 02.11.2010

Wai dieninj- a man kaa sanaaca... :( fuj!
es pirms 4 meeneshiem pabeidzu wideni un wienlaiciigi frizierskolu. Par frizieri maaciijos 3 gadus, naudu ljoti daudz izgaazu, bet nu tomer man neiemaaciija tik daudz tajaa frizierskolaa kaa wajadzeetu. tad nu kaaa pabeidzu skolu, saaku mekleet darbinju. bet zin kaa, nedaudz bail bija, jo nejutos paarliecoinaata par sewi. un uzrakaam ar mammu sludinaajumos, ka "HAIR BALTIC" Olympiaa meklee friziera maacekli. dziiwoju pirmkaart gandriiz wai blakus, saloninjs arii likaas smuks.
wienu riitu pazwaniiju un man teica ka paslaik ejot konkurs uz to wietu un ka pa wienai wisas pretendentes aicina katru dienu. man itkaa zwaniisot peec nedeeljas. labi. peec 10 minuuteem atzwana, ka wajagot lai es jau peec 30 min esmu tur un buus jaagriezh wiirietim mati! a es kaada- izpuurusi, tikko no gultas :D buldozera aatrumaa sataisiijos un pa lietu mochiiju uz turieni baigaja tempaa, jo it ka tas wiirietis jau gaidot kaadu stundu a man ta pazwaniija tikai nupat!
aizbraucu, nu it kaa smuki jaa. atnaak wiirietis, jaasaak esot griezt. okei. a tajaa salonaa seezh 3 wai 4 meitenes. wiena bruuna nocepusis kaa Maximas wista paareejaas arii kaa no cirka. nu es domaaju, ja jau sludinaajumaa ir rakstiits ka meklee maacekli, tad man wismaz blakus pastaawees un pakontrolees. figu. ne man paraadiija kur instrumenti staaw ( teica lai sawejos nenjemot), ne kur slapjos dwieljus mest peec matu mazgaasanas, NEKO! kameer es triicoshaam rokaam DIVAS stundas mociijos ar to wiirishkji, winjas seedeeja un lakoja nagus, aizskreeja kolektiiwi un kafeiniicu, un weikalu! kapec tik ilgi griezu? jo jau teicu, ka neiemaciija man tik labi, lai es paarrliecinaati un bez uzraudziibas wareetu darboties. un tad atnaaca wina meitene peec pieraksta nogriezt cholku. tikai cholku. winjai uz sausiem netiiriem matiem shjik shnjak un nopleesa 4 latus par 2 min darbu! peec tam kad jau saaku weidot matus wiirietim, wiena dilda piewilkaas klaat nobubinaaja, ka neesot labi, lai dodot winjai matu mashiiniiti. kautko mazliet tur pachakareejas mazliet wiirietim pa galwu. paareejas "frizieres" zin ko pasaka?- nu tgd jau winjs (tas wiirietis) izskatas peec cilweeka! kad jau wisu pabeidzu (man bij weelreiz jaaiet winjam matus mazgaat!) man pienaak administratore (maza auguma liekas, ka melns karee pashai nogriezts) un saka, ka tuuliit buushot weelwiena siewiete, kurai wajadzeesho wiedot kaadu tur mega frizuuru ar paceelumu un paac tam man tai pashai administraatorei jaanokraaso un jaanogriezh mati. es nospljaawos, pieklaajiigi atkratiijos un aizgaaju.

M Mila 28.12.2011

Dobrij vecer vsem,

Hotela podelitjsja svoim opitom.
Ocenj zagorelasj obstrich svoi dlinnie volosi i sdelatj modnuju pricesku, toljko nikak ne mogla opredelitjsja s masterom, t.k. chasto bivali negativnie sluchai.
T.k. zivu rjadom s Olimpiej, rewila zabezatj tuda i zapisatjsja na strizku. Soglasna ceni tam ne iz dewevij, no mne imenno hotelosj postricjsja v tot moment i nikak pozze:)
Pered vihodom rewila zajti v internet i pochitatj otzivi o parikmaherskoj i nemnozko ispugalasj, t.k. kommentarii zdesj daleko ne iz"prijatnih".
Rewila risknutj i slava bogu ni4utj ne pozalela, a o4enj daze obradovalasj, tomu, 4to ja nawla horowego dlja sebja mastera imenno v etom salone.
Strigla menja polnovataja zenwina s cernimi volosami (let 30), sdelala vsjo imenno tak kak ja hotela (kare-szadi korotko, vperedi dlinnee).
Tak 4to ja o4enj dovoljna i vsem sovetuju!

p.s. pravda vkusnim kofem, kak oni piwut u sebja na sajte, menja tak i ne ugostili:)

M Mila 28.12.2011

Dobrij vecer vsem,

Hotela podelitjsja svoim opitom.
Tak 4to ja o4enj dovoljna i vsem sovetuju!