www.sudzibas.lv Hair Time Riga Dace Gražule Nekvalitatīvs pakalpojums

Hair Time Riga Dace Gražule - Nekvalitatīvs pakalpojums

Diemžēl esmu spiesta rakstīt sūdzību. Pēc šīs matu pieaudzēšanas meistares esmu palikusi ar ļoti plāniem, nodedzinātiem matiem, visas saknītes ļoti sāpēja pēc pieaudzēšanas. Mana meistarīte kura veica labošanu, bija šokā kā vispār drīkst pieaudzēt, ka kapsula karājas gaisā. Cik zinu, neesmu vienīgā kurai ir šāda problēma, jo arī mana draudzene piedzīvoja tieši to pašu, bildēs darbiņi izskatās labi, bet meitenes pirms dodaties pie kāda meistara izvērtējat kārtīgi, jo matu bojājumu tikai varēsiet saprast pie korekcijas, jo ņemot nost tie nāk ar visiem matiem. Bildes man ir, ja kādai interesēs, personīgi nosūtīšu.
Meistarei gan ieteiktu iziet kādus kursus, lai klienti nepaliek bez matiem.

D

D Dana111 02.01.2022

Meistarīte kurai uzticēju savus matiņus :(((

Good Intentions 02.01.2022

"Cik zinu,neesmu vienīgā kurai ir šāda problēma,jo arī mana draudzene piedzīvoja tieši to pašu"

Pirms doties draudzene nevarēja pastāstīt par savu pieredzi vai arī nejauši devāties pie viena meistara un abas nodegāt? Kur bildes ar jūsu matiem?

D Dace Gražule 03.05.2022

Labdien.
Nejauši uzgāju Jūsu sūdzību pēc tik ilga laika.
Man tiešam ļoti žēl par Jūsu pieredzi pieaudzējot matus. Taču jāatzīst, ka, rūpīgi pārbaudot pierakstus, Jūsu vārdu neatrodu savā klientu sarakstā. Kā arī, pirms šīs sūdzības publicēšanas, neviens klients ar mani nav sazinājies par šādu problēmu. Tādējādi jāatzīst, ka šī publikācija izskatās pēc kādas konkurentes skaudīgas nomelnošanas - kā komentāros minēts, nav nedz foto, nedz arī čeka par pakalpojuma saņemšanu vai pat sarakstes ar mani, kas tiešām pierādītu, ka matus pieaudzēju tieši es.

Visi mani klienti tiek informēti par mēneša garantiju manis veiktajiem pakalpojumiem, ko veicu ar ārkārtīgu rūpības un augstas atbildības sajūtu. Ja klientam rodas jautājumi, ir neskaidrības pēc pakalpojuma saņemšanas, viss tiek atrisināts bez kavēšanās, turklāt bezmaksas.

Ievērojot minētos apstakļus, šī sūdzība ir ļoti mulsinoša, jo kā jau norādīju- par šādu problēmu izlasīju tikai šeit. Domāju, ja cilvēkam bija laiks publicēt sūdzību, noteikt pirms tam būtu atradies laiks, lai sazinātos ar mani privāti. Kas tikai pierāda, ka ši ir vienkarša nomelnošana.

Lai jauka diena, Dace Gražulu, Hair Time Riga